Okuma Saati ile okumalığımız artıyor

Okuma Saati ile okumalığımız artıyor

26.10.2017

KIRŞEHİR’DE kitap potansiyeli ve sunduğu hizmetle yararlanıcılarının sayısı her geçen gün artan Aşıkpaşa Halk Kütüphanesi, okuma alışkanlığının kazandırılması noktasında da okuyucularının ayağına gidiyor. Aşıkpaşa Halk Kütüphanesi tarafından ilköğretim okullarında okuma saatleri düzenleniyor. Kırşehir Aşıkpaşa İl Halk Kütüphanesi “Kütüphane-Okul Buluşması kapsamında Kırşehir Koleji’nde ikinci kez öğrencilerle bir araya geldi. Aşıkpaşa Halk Kütüphanesi personellerinden Hakan Yılmaz ve […]

KIRŞEHİR’DE kitap potansiyeli ve sunduğu hizmetle yararlanıcılarının sayısı her geçen gün artan Aşıkpaşa Halk Kütüphanesi, okuma alışkanlığının kazandırılması noktasında da okuyucularının ayağına gidiyor.
Aşıkpaşa Halk Kütüphanesi tarafından ilköğretim okullarında okuma saatleri düzenleniyor.
Kırşehir Aşıkpaşa İl Halk Kütüphanesi “Kütüphane-Okul Buluşması kapsamında Kırşehir Koleji’nde ikinci kez öğrencilerle bir araya geldi.
Aşıkpaşa Halk Kütüphanesi personellerinden Hakan Yılmaz ve Fatoş Türker Piren, Kırşehir Koleji 3/C sınıfı öğrencileri ile Kitap Okuma Saatinde bir araya gelerek, sunulan hizmetler noktasında kütüphane ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.
BU ARADA geçtiğimiz yıllarda okuyucu sayısı 400 bini geçen ve 13 bin 982 üyesi bulunan Aşıkpaşa Halk Kütüphanesi’nde 58 bin 415 kitap bulunuyor.
2017 yılı Eylül ayı itibarıyla 345 bin 643 kişinin ödünç kitap aldığı Aşıkpaşa Halk Kütüphanesi’nden 9 ayda 314 bin 570 okuyucu yararlandı.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .