Okul Güvenliği Toplantısı yapıldı

Okul Güvenliği Toplantısı yapıldı

21.08.2017

Vali Necati Şentürk: “Bütün okullarımızı içten ve dıştan kontrol edeceğiz”

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında alınacak tedbirler Vali Necati Şentürk başkanlığında yapılan “Okul Güvenliği Toplantısı”nda ele alındı.
Müftülük Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Orhan Ekemen, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz, daire müdürleri ve emniyet teşkilatı mensupları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Necati Şentürk, önümüzdeki eğitim-öğretim sezonunda öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbirin alınacağını söyledi.
Alkol, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarla mücadelede kesin kararlı olduklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Bütün okullarımızı içten ve dıştan kontrol edeceğiz. Okulların açılış ve kapanış saatlerinde emniyet güçlerimizden irtibat görevlisi orada olacak. Ayrıca, öğrenci yurtlarının eksiklikleri de tespit edilip giderilecek. Eğitimde zirvede olan Kırşehir’de eğitim kalitesini daha da ileri seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz.” dedi.
Toplantı, Vali Necati Şentürk ve diğer katılımcılar arasında, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında okullarda alınacak güvenlik tedbirlerinin görüşülmesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .