Okçularımızdan büyük başarı…

Okçularımızdan büyük başarı…

24.07.2017

15 Temmuz Şehitleri Türkiye Şampiyonası 20-23 Temmuz 2017 tarihinde İstanbul okçular vakfı (tekke) da yapıldı. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ve Türkiye’nin en iyi sporcularının yarıştığı bu önemli yarışmada Rıfat Terzi, Çağrı Dağdeviren ve Ömer Batuhan Temir’den oluşan erkek takımımız rakiplerine 2 puan farkla elenerek Türkiye ikincisi oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okçu antrenörü Yahya Ulaş, […]

15 Temmuz Şehitleri Türkiye Şampiyonası 20-23 Temmuz 2017 tarihinde İstanbul okçular vakfı (tekke) da yapıldı.
Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ve Türkiye’nin en iyi sporcularının yarıştığı bu önemli yarışmada Rıfat Terzi, Çağrı Dağdeviren ve Ömer Batuhan Temir’den oluşan erkek takımımız rakiplerine 2 puan farkla elenerek Türkiye ikincisi oldu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okçu antrenörü Yahya Ulaş, bizim için manevi bir değere sahip ve bir ilk olma özelliği taşıyan bu yarışmada Türkiye ikincilik kupasını ilimize getirmeyi başaran sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz açıklamasında bulundu.
Ulaş, “Ayrıca bizlere büyük destek sağlayan başta İl Müdürümüz Sayın Emre Aslan, Şube Müdürümüz Sayın Rıfat Beyazıt, eşofman sponsorumuz Mehmet Güneş’e ve bizim yanımızda olan tüm mesai arkadaşlarımıza, beden eğitimi öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
(Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .