Öğrencilerden Vali Akın’a Cumhuriyet Bayramı ziyaret

Öğrencilerden Vali Akın’a Cumhuriyet Bayramı ziyaret

25.10.2018

Final Okulları ve Kırşehir Koleji öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, büyük zorluklarla kurduğumuz ve milletçe büyük bir gururla kutladığımız Cumhuriyetimizin 95. Yıldönümünde öğrencilerin ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti. Öğrencilerin bu ziyaretinin millet olarak Cumhuriyetimize verdiğimiz önemin bir ifadesi […]

Final Okulları ve Kırşehir Koleji öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, büyük zorluklarla kurduğumuz ve milletçe büyük bir gururla kutladığımız Cumhuriyetimizin 95. Yıldönümünde öğrencilerin ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Öğrencilerin bu ziyaretinin millet olarak Cumhuriyetimize verdiğimiz önemin bir ifadesi olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Her yanı işgal edilmiş vatan topraklarında, adeta yoktan var edilen modern Türkiye Cumhuriyetini, aynı şevk ve heyecanla sonsuza kadar yaşatacak, Cumhuriyetimizi daha aydınlık bir geleceğe taşımamız için çalışacağız. Bu duygularla, tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” şeklinde konuştu.
Ziyaret, Vali İbrahim Akın’ın öğrencilerle yakından ilgilenip sohbet etmesi ile sona erdi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .