Öğrenciler becerilerini sergiledi

Öğrenciler becerilerini sergiledi

11.08.2017

KIRŞEHİR’DE Yaz Kur’an Kursları’nda eğitim gören çocuklar öğrendikleri bilgileri ve becerilerini yaptıkları etkinlikle sundu. Kırşehir İl Müftülüğü tarafından düzenlenen “Cami-Çocuk Buluşması” programında Kur’an kurslarında elde ettikleri bilgiler ile etkinliklerle kazandıkları bilgi ve becerileri aktardılar. Kırşehir İl Müftülüğü’ne bağlı ve cami ve Kur’an kurslarında Yaz Kur’an Kurslarına devam eden öğrencilerin katıldığı “Cami-Çocuk Buluşması” programı 10 Ağustos […]

KIRŞEHİR’DE Yaz Kur’an Kursları’nda eğitim gören çocuklar öğrendikleri bilgileri ve becerilerini yaptıkları etkinlikle sundu.
Kırşehir İl Müftülüğü tarafından düzenlenen “Cami-Çocuk Buluşması” programında Kur’an kurslarında elde ettikleri bilgiler ile etkinliklerle kazandıkları bilgi ve becerileri aktardılar.
Kırşehir İl Müftülüğü’ne bağlı ve cami ve Kur’an kurslarında Yaz Kur’an Kurslarına devam eden öğrencilerin katıldığı “Cami-Çocuk Buluşması” programı 10 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 10.00’da Hoca Ahmet Yesevi Camiinde düzenlendi.
Programa İl Müftüsü Osman Arslan, din görevlileri, öğrencilerin velileri ve öğrenciler katıldı.
Öğrenciler, yaz boyunca gördükleri eğitimler, yaptıkları etkinliklerden elde ettikleri bilgi ve becerilerini sergiledi.
Kur’an tilavetiyle başlayan program İl Müftüsü Osman Arslan’ın selamlama konuşmasıyla başladı. Arslan, “Çocuklarını camilere ve Kur’an kurslarımıza göndermek suretiyle yavrularının Kur’an-ı Kerim öğrenmelerine vesile olan anne ve babalara teşekkür ediyorum. Kurslarımıza devam eden öğrencilerimizi de canı gönülden tebrik ediyorum. Camilerimizde ve Kur’an kurslarımızda büyük bir özveri ile görev yapan görevlilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Program öğrencilerin okudukları Kur’an-ı Kerim, ilahiler ve skeçlerle devam etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .