NURİ ARAZ MI? ARİF EKİCİ Mİ?

NURİ ARAZ MI? ARİF EKİCİ Mİ?

22.01.2015

MHP İl kongresi Pazar günü yapılacak NURİ ARAZ MI? ARİF EKİCİ Mİ? Yeniden aday olmayan Başkan Cemil Cahit Pişkin, kongreye bütün partilileri davet etti MHP Kırşehir İl Kongresi Pazar günü İl Kültür Müdürlüğü salonunda yapılacak. Mevcut İl Başkanı Cemil Cahit Pişkin’in aday olmadığı kongrede başkanlık için Nuri Araz ile Arif Ekici yarışacak. MHP İl Başkanı […]

MHP İl kongresi Pazar günü yapılacak

NURİ ARAZ MI? ARİF EKİCİ Mİ?

mhpmhp

Yeniden aday olmayan Başkan Cemil Cahit Pişkin, kongreye bütün partilileri davet etti

MHP Kırşehir İl Kongresi Pazar günü İl Kültür Müdürlüğü salonunda yapılacak. Mevcut İl Başkanı Cemil Cahit Pişkin’in aday olmadığı kongrede başkanlık için Nuri Araz ile Arif Ekici yarışacak.
MHP İl Başkanı Av.Cemil Cahit Pişkin’in yaptığı açıklamaya göre MHP İl kongresi 25 Ocak Pazar günü, saat 11.00 de Kırşehir İl Kültür Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilecek.
İl Başkanı Pişkin, MHP İl Başkanlığı Kongresi için yaptığı kısa değerlendirmede, “MHP kongreleri her daim bir hizmet yarışı şeklinde olagelmiştir. MHP Kırşehir İl ve İlçe Teşkilatlarımız, Delegelerimiz, Partililerimiz ve 2015 yılı Milletvekilliği seçimlerine hazırlanan MHP Milletvekilliği aday adaylarımız ile Pazar Günü yapılacak olan İl Başkanlığı Kongremiz birlik ve beraberlik içinde tam bir şölen havasında gerçekleşecektir. Kongrelerimizin kaybedeni olmayacaktır. Kazanan MHP ve Ülkücü hareket olacaktır. ” dedi.
MHP Kırşehir İl Başkanlığı için  İl Genel Meclisi eski Üyesi ve Kaman, Akpınar eski Ülkü Ocakları Başkanı Nuri Araz ile Kırşehir Belediye eski başkanlarından ve belediye başkan adayı, MHP Kırşehir Merkez İlçe eski Başkanı Arif Ekici’nin aday olduğu bildirildi.
MHP İl Başkanlığı Kongresinde, Milliyetçi Hareket Partisi Araştırma-Strateji Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan’ın Kongre Divan Kurulu Başkanı olarak görev yapacağı öğrenilirken, MHP Kadın Kolları Genel Başkanlığına 3 gün önce atanan, Kırşehir Kaman’lı hemşehrimiz, Eczacı Nevin Taşlıçay’ın da Pazar günü yapılacak olan MHP İl Başkanlığı Kongresine katılması bekleniyor.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .