Nüfus Müdürü Şinasi Kaya Hatay’a atandı

Nüfus Müdürü Şinasi Kaya Hatay’a atandı

28.11.2018

Güler yüzlü ve başarılı çalışmaları ile herkesin sevgi ve saygısını kazanan Nüfus Müdürü Şinasi Kaya Hatay’a atandı Kırşehir’ de uzun yıllardır Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü olarak görev yapan, güler yüzlü ve başarılı çalışmaları ile sevilen Şinasi Kaya Hatay’a atandı. Aslen Kamanlı olan Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Şinasi Kaya’nın Kırşehir’den […]

Güler yüzlü ve başarılı çalışmaları ile herkesin sevgi ve saygısını kazanan

Nüfus Müdürü Şinasi Kaya Hatay’a atandı

Kırşehir’ de uzun yıllardır Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü olarak görev yapan, güler yüzlü ve başarılı çalışmaları ile sevilen Şinasi Kaya Hatay’a atandı.
Aslen Kamanlı olan Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Şinasi Kaya’nın Kırşehir’den daha büyük bir nüfusa sahip olan Hatay’a atanması yerinde bir karar olarak değerlendirilirken, Kırşehir halkını da üzdü.
Kırşehir’i ve Kırşehirlileri çok yakından tanıyan, halka her türlü kolaylığı sağlayarak gösterdiği ilgi ve sevgi ile takdir toplayan Şinasi Kaya, “Kırşehir benim memleketim. Hemşehrilerime görevim süresi içinde her türlü kolaylığı ve hizmetleri vermeye çalıştım. Kırşehir’den ayrılacak olmamdan elbette üzgünüm. Ama devlet büyüklerimiz böyle uygun görmüş, Hatay’da da en güzel hizmetleri devam edeceğim. Hatay’da da kapım ve günlük her zaman hemşehrilerime açık olacaktır” dedi.
Önümüzdeki ay Kırşehir’den ayrılarak Hatay İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevine başlayacak olan Şinasi Kaya, 20.05.1964 Kırşehir Kaman doğumlu, İşletme Fakültesi mezunu olan Kaya, Bursa ili Büyükorhan İlçe Nüfus Müdürlüğünde V.H.K.İ. olarak göreve başladı. Sırasıyla Bolu Seben ilçe Nüfus Müdürlüğü ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünde görev yaptı. 21.01.1997 tarihinde Giresun İli Çanakçı İlçesine İlçe Nüfus Müdürü olarak atandı. 06.03.2000 tarihinde Kırşehir Merkez İlçe Nüfus Müdürü olarak atandı ve bu görevini 14.07.2008 tarihine yürüttükten sonra Artvin İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü oldu. 24.09.2012 tarihinde Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne atanan evli ve eki çocuk babası olan Şinasi Kaya, İçişleri Bakanlığı’nın son kararı ile Hatay İl Nüfus ve vatandaşlık Müdürlüğü görevine getirildi.
Hemşehrimiz Şinasi Kaya’ya Hatay İl Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü görevinde de başarılı çalışmalarının devamını dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

kamanlı

bi adam yıllardır müdürlük yapıyorsa bunda var bi iş

29.11.2018, 10:01

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .