NİKE HALI SAHA KAYITLARI BAŞLADI

NİKE HALI SAHA KAYITLARI BAŞLADI

12.05.2016

KIRŞEHİR Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, NİKE Halı Saha Turnuvası başvurularının 17 Haziran’da sona ereceği bildirildi. Kırşehir’de geçmiş yıllarda büyük ilgi gösterilen NİKE Halı Saha Turnuvası’nda bu yıl takvimsel değişikliğe gidildiği ve NİKE Halı Saha Ligi’ne www.nikehalisahaligi.com üzerinden başvuruların yapılacağı açıklandı. Kırşehir’den katılmak isteyenler, evraklarını Kırşehir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’ne […]

KIRŞEHİR Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, NİKE Halı Saha Turnuvası başvurularının 17 Haziran’da sona ereceği bildirildi.
Kırşehir’de geçmiş yıllarda büyük ilgi gösterilen NİKE Halı Saha Turnuvası’nda bu yıl takvimsel değişikliğe gidildiği ve NİKE Halı Saha Ligi’ne www.nikehalisahaligi.com üzerinden başvuruların yapılacağı açıklandı. Kırşehir’den katılmak isteyenler, evraklarını Kırşehir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’ne teslim ederek ligdeki heyecanı yaşama fırsatına sahip olabilecekler. Sistem üzerinden kayıtların 17 Haziran’da son bulacağı NİKE Halı Saha Ligi, bu yıl da lise ve büyükler kategorilerinde yapılacak müsabakalar ile gerçekleşecek.
Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 2 Mayıs’ta başlayan kayıt süreci 17 Haziran’da sona erecek. Fikstür Düzenleme Eksik Evrak Tamamlama ve Duyuru ise 26 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Kırşehir’deki müsabakalar ise10 Ekim – 20 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Bölge ve Süper Bölge Elemeleri 3 – 4 Aralık ve 10 – 11 Aralık tarihlerinde, Finaller ise 23 -25 Aralık tarihlerinde oynanacak.
(Haber: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .