NEW HOLLAND TRAKTÖRLERDE YÜZDE SIFIR FAİZLİ SATIŞ DÖNEMİ KIRŞEHİR TARIM FUARI İLE BAŞLIYOR…

NEW HOLLAND TRAKTÖRLERDE YÜZDE SIFIR FAİZLİ SATIŞ DÖNEMİ KIRŞEHİR TARIM FUARI İLE BAŞLIYOR…

15.08.2017

Türk Traktör A.Ş.’nin Kırşehir Bayi Çağlayanlar Motorlu Araçlar Tic. ve San. Ltd.Şti. yetkililerinin gazetemize verdiği bilgiye göre, Türk Traktör Finans markası ilk ürünü olarak, New Holland Bahçe Serisi Traktörlerinde New Holland TD4B serisi bahçe, New Holland TTJ serisi ve New Holland T4 serisi ithal Bahçe traktörlerinde Denizbank işbirliği ile yapılan finansman kampanyasıyla kaçırılmayacak bir fırsat […]

Türk Traktör A.Ş.’nin Kırşehir Bayi Çağlayanlar Motorlu Araçlar Tic. ve San. Ltd.Şti. yetkililerinin gazetemize verdiği bilgiye göre, Türk Traktör Finans markası ilk ürünü olarak, New Holland Bahçe Serisi Traktörlerinde New Holland TD4B serisi bahçe, New Holland TTJ serisi ve New Holland T4 serisi ithal Bahçe traktörlerinde Denizbank işbirliği ile yapılan finansman kampanyasıyla kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.
Sınırlı sayıda ürün için geçerli yüzde 0’dan başlayan vade farkı ve 7 yıla varan taksit seçeneklerinden faydalanmak isteyen Kırşehirlilerin Çağlayanlar Newholland Bayisine başvurmaları gerekiyor.
Üç seçenekle satışa sunulacak olan New Holland Bahçe Serisi Traktörlerinde birinci seçenek 20,000 TL için sıfır faiz ve 3 yıl vade, ikinci seçenek yüzde 0,91 faiz 5 yıl vade ile yüzde 20 peşinat, son seçenek ise yüzde 0,99 faiz oranında; 5 yıl vade, yüzde 0 peşinat, 7 yıl vade, yüzde 20 peşinat. 31 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek kampanyanın büyük fırsat olduğu hatırlatıldı.
Türk Traktör A.Ş. tarafından üretilen, Türkiye’nin YENİ NESİL YERLİ traktörü TR 5 ve TT4 75 bugün şehrimizde açılacak olan Kırşehir Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı ‘nda tanıtılacak.
Türkiye’de montaj yapılan yeni nesil yerli traktörün tanıtımının Kırşehir’de yapılacak olması heyecanla beklenirken, Türk Traktör A.Ş. nin Kırşehir Bayi Çağlayanlar Mot.Araçl.Tic. ve San. Ltd Şti. TR 5 ve TT4 tipi traktörlerinin 16-18 Ağustos tarihlerinde Kırşehir’de çiftçilerin beğenisine sunacak.
Ayrıca Yeni piyasaya çıkacak olan Tr5 serisi modellerinde yüzde % 8 KDV bizden kampanyası başlatıldığı Tr 115 seri traktörlere sahip olmak isteyenlerin de bu fırsattan yararlanmalarını önerdiler. Sınırlı sayıdaki stoklar için 2 Ağustos 2017 tarihinde başlayan kampanyanın da 30 Eylül’de sona ereceğini hatırlattılar.
New Holland TR5 serisinin, sahip olduğu modern tasarım, üstün performans, teknik donanım ve ergonomik kullanımıyla Türk çiftçisinin tüm çalışmalarında yeni gücü olacağı bildiriliyor.
New Holland TR5 serisi, 115 hp gücünde 2 yeni modelle Türk çiftçisinin hizmetine sunuluyor. Common Rail enjeksiyon sistemi motor devrinden bağımsız olarak püskürtülen yakıttan dolayı, motorun daha düşük devirlerinde daha yüksek güçlere ulaşabilmesini sağlıyor. 24 ileri ve 24 geri transmisyon yapısı ile birçok tarımsal işin üstesinden daha az işçilik ve daha kısa sürede kolaylıkla gelebilen TR5 serisi, konforlu kabin yapısı ile çalışmaya da teşvik ediyor. TR5 serisi, 540/540E/1000 gibi 3 farklı kuyruk mili devirleri ile çalışabilecek sistemine de sahip olan modeller, bu sayede yakıt tasarrufu sağlıyor.
YENİ NESİL YERLİ vurgusu ile piyasaya çıkan ‘New Holland TR5 Serisi’, modern tasarımı, gelişmiş özelliklerine ek olarak sunduğu yüksek performans, güç ve konforuyla ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Kırşehir’de 16-18 Ağustos 2017 tarihlerinde açık olacak Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı’nda Türkiye’nin lider traktör markası New Holland Çağlayanlar Mot Araç standında Kırşehirli ziyaretçilerini bekliyor.
Çağlayanlar New Holland standında, tarımdan hayvancılığa kadar çiftçilerin tüm saha çalışmalarında hayatlarını kolaylaştıran ve verimliliklerini artıran üstün özellikli traktör modellerinin yanı sıra tarım ekipmanları ve tarımda kullanılan iş makineleri yer alacak.(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Kaplan

Kampanya bilgilendirme

01.02.2018, 11:18

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .