Neşet Ertaş Taraftarlar Grubu Tribün Lideri Halil Kurt: “Kırşehirspor’umuz ve Valimizi, kimse şahsi sorunlarına alet edemez”

Neşet Ertaş Taraftarlar Grubu Tribün Lideri Halil Kurt: “Kırşehirspor’umuz ve Valimizi, kimse şahsi sorunlarına alet edemez”

04.03.2015

KIRŞEHİRSPOR-Sincan Belediyespor arasında oynanan maçta çıkan olayların bahane edilerek Ercan Gazetesi tarafından Sayın Valimize söz söylenmeye çalışıldığını ifade eden Neşet Ertaş Taraftarlar Grubu Tribün Lideri Halil Kurt, dün yaptığı açıklamada, “Ahi Stadı’nda grup olarak taraftarlarımızla toplandığımız tribünün kapısı geç açıldı. Bundan dolayı arkadaşlarımızın bazıları yetkililere tepki gösterdi. Ancak; Ercan Gazetesi, sahalardaki bu olayı farklı boyutlara […]

KIRŞEHİRSPOR-Sincan Belediyespor arasında oynanan maçta çıkan olayların bahane edilerek Ercan Gazetesi tarafından Sayın Valimize söz söylenmeye çalışıldığını ifade eden Neşet Ertaş Taraftarlar Grubu Tribün Lideri Halil Kurt, dün yaptığı açıklamada, “Ahi Stadı’nda grup olarak taraftarlarımızla toplandığımız tribünün kapısı geç açıldı. Bundan dolayı arkadaşlarımızın bazıları yetkililere tepki gösterdi. Ancak; Ercan Gazetesi, sahalardaki bu olayı farklı boyutlara çekerek Kırşehirspor ile Valimiz Sayın Necati Şentürk’ü karşı karşıya getirmek istemektedir. Kırşehirspor’umuzu ve Valimizi, kimse şahsi sorunlarına alet edemez” dedi.

Tribün Lideri Halil Kurt, birkaç çatlak sesin sözlerini abartarak sayfalarına taşıyan Ercan Gazetesi’ne tepki gösterirken yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Valimiz ile birlikte tarihte yine bir ilk yaşanmaya devam ediyor. Ercan gazetesinin amacı farklıdır. İlan parası kesilmiş herkesin adına haber yapıyor. Benimle hiç konuşmadan 2 yıl önceki fotoğrafımı basıp adıma yalan haber yazıyor. Sincan Belediyespor maçından sonraki olaylar her maçta görülebilecek sıradan olaylardır. Kimse gözaltına alınmadığı gibi, yaralanan ve tedavi altına alınan da yok. Bu durumu abartarak gazete sütunlarına taşıyan Ercan Gazetesi’nin bu tutumu tamamen art niyettin bir ürünüdür. Kırşehirspor taraftarı kimseden emir almaz ve düğmeye basmaz. Maçtan sonra kimseye beyanat vermediğim gibi Valimize yönelik sözleri de art niyetli buluyorum. Tekrarlıyorum, Kırşehirspor’umuzu ve Valimizi, kimse şahsi sorunlarına alet edemez.”  (Spor Servisi)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .