Neşet Ertaş Masterler Kulübü’nden Yozgat Valisi Çakır’a ziyaret…

Neşet Ertaş Masterler Kulübü’nden Yozgat Valisi Çakır’a ziyaret…

14.11.2018

Kırşehir Neşet Ertaş Masterler Spor Kulübü, Vali Kadir Çakır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yozgat Masterler kulübü ile 2. Maçına yapmak üzere buraya gelen Neşet Ertaş Masterler kulübü hemşerisi olan ve Yozgat’a Vali olarak atanan Kadir Çakır’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü. Neşet Ertaş Masterler Kulübü yönetici ve oyuncularının […]

Kırşehir Neşet Ertaş Masterler Spor Kulübü, Vali Kadir Çakır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yozgat Masterler kulübü ile 2. Maçına yapmak üzere buraya gelen Neşet Ertaş Masterler kulübü hemşerisi olan ve Yozgat’a Vali olarak atanan Kadir Çakır’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü.
Neşet Ertaş Masterler Kulübü yönetici ve oyuncularının tamamının katıldığı ziyarette Kırşehir, futbol ve sporun kazanımları konuşuldu.
Neşet Ertaş Masterler Kulübü adına Vali Kadir Çakır’a günün anısına bir plaket veren gazetemiz köşe yazarı Battal Çelik, Kırşehirli bir hemşehrimiz olarak ilk valilik görevine Yozgat’ta atanmanız bizleri mutlu etti, sevindirdi. Kırşehir olarak sizinle ne kadar gurur duysak azdır. Görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakır, hemşerilerine teşekkür ederek spor kulübüne başarılar diledi.
Daha sonra Bozok Üniversitesi sahasında oynanan maçı Kırşehir Neşet Ertaş Masterler kulübü 3-1 kazanarak gruptaki liderliğini devam ettirdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .