Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesinden müzik ziyafeti

Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesinden müzik ziyafeti

21.12.2019

Şehrimizdeki Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Doğumdan Ölüme Ezgiler” adlı konser ve resim sergisi yoğun ilgi gördü. Vali Yardımcısı Adnan Kayıkçı, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz ile vatandaşların katılımı ile gerçekleşen konser okul Müdürü Recep Tekinarslan’ın açılış konuşması ile başladı. Okul Müdürü […]

Şehrimizdeki Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Doğumdan Ölüme Ezgiler” adlı konser ve resim sergisi yoğun ilgi gördü.
Vali Yardımcısı Adnan Kayıkçı, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz ile vatandaşların katılımı ile gerçekleşen konser okul Müdürü Recep Tekinarslan’ın açılış konuşması ile başladı.
Okul Müdürü Recep Tekinarslan, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuştur” sözünü unutmayarak, milli ve manevi değerlerimize bağlı, araştıran, üreten öğrenciler yetiştirmek için çalışacaklarını belirtti.
Ardından öğretmen ve öğrencilerin muhteşem sunumuyla konser sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .