Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri “Fizy Müzik Yarışması”nda

Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri “Fizy Müzik Yarışması”nda

04.04.2018

Türkiye’nin müzik platformu fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen, 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda Kırşehir’den Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri katıldı. MEB Şura Salonunda sahne alan Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, şehirlerini temsil etmek için kıyasıya yarıştı. Kırşehirli öğrenciler Neşet Ertaş’ın eserinden “Sallan Boyuna Bakayım” şarkısını seslendirdi. Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü Öğretmeni […]

Türkiye’nin müzik platformu fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen, 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda Kırşehir’den Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri katıldı.
MEB Şura Salonunda sahne alan Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, şehirlerini temsil etmek için kıyasıya yarıştı. Kırşehirli öğrenciler Neşet Ertaş’ın eserinden “Sallan Boyuna Bakayım” şarkısını seslendirdi.
Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü Öğretmeni Bülent Bayram, “Kırşehir’den ilk defa katıldığımız bir yarışma. Hedefimiz İstanbul finaline gidebilmek. Tabi bu hedefe gidebilmek için de oy almamız gerekiyor. Kırşehirli hemşerilerimizden bu konuda destek veriyoruz. Oy vermek isteyenler telefonlarına fizy uygulamasını indirerek ücretsiz olarak oy verebilirler. Ayrıca bize sonsuz destek veren okul idaremize de teşekkür ediyorum” dedi.
29 ilden 176 okulun katılım sağladığı yarışmanın büyük finali ise 28 Nisan’da İstanbul’da yapılacak. (HABER: MUALLA CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .