Necmettin Erbakan’ın 8’inci ölüm yıldönümü

Necmettin Erbakan’ın 8’inci ölüm yıldönümü

27.02.2019

Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkan Necip Yavuz: “Milli Görüşümüzün efsane lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı vefatının sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyoruz, mekanı cennet olsun.” Necmettin Erbakan’ın 8’inci ölüm yıldönümü Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın vefatının 8. yıl dönümü kutlanıyor. Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkan Necip Yavuz, Necmettin Erbakan’ın Milli görüşün tek temsilcisi olduğunu […]

Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkan Necip Yavuz: “Milli Görüşümüzün efsane lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı vefatının sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyoruz, mekanı cennet olsun.”

Necmettin Erbakan’ın 8’inci ölüm yıldönümü

Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın vefatının 8. yıl dönümü kutlanıyor.
Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkan Necip Yavuz, Necmettin Erbakan’ın Milli görüşün tek temsilcisi olduğunu açıklayarak, vefatının 8. Yılında rahmetle andıklarını söyledi.
Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkan Necip Yavuz, mesajında; Erbakan’ın hayatını maneviyat, ilim, ahlak ve idealleri için harcamış, ülkesinin ve milletinin menfaatini her daim üstün tutmuş, büyük bir ilim ve dava adamı olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
“Rahmetli Erbakan Hocamız 86 yıllık dünya hayatına baktığımızda insanlığın ve ümmetin düşmanı olan ırkçı emperyalizmin, siyonizmin kurgu ve oyunlarını deşifre ederek gözler önüne sermiş, başta Türkiye olmak üzere ümmet coğrafyasının siyasi, askeri, kültürel, ekonomik olarak mazlum gidişatının adeta yeniden formatlanmasını sağlamıştır.
“Çıktığı bu yolda bir takım algı oyunları, özellikle basın yayın yolu ile toplumun hocanın tezlerine negatif olarak yönlendirilmesi, darbeyle durdurulmak istenmesi, partilerinin kapatılması, hapse atılması gibi çok ağır bedeller ödemesine rağmen Asil Türk milletinin tarih sahnesinde yerini tekrar alması için en küçük taviz vermeden yılmadan usanmadan ruhunu teslim edene kadar mücadelesine demokratik ve hukuk kuralları çerçevesinde devam etmiştir. Milli görüşün tek temsilcisi olan partimiz Yeniden Refah Partisi, asrın alimi ve siyaset adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın emaneti bu hak davayı O’nun fikirlerini, ferasetini ve dürüst siyaset anlayışını rehber edinerek menzile ulaştırmak için mücadelesine her geçen gün daha büyük bir azim ve heyecanla devam etmektedir.
“Ben bu vesile ile rahmeti rahmana kavuşmasının sekizinci yılında, hala günümüzde fikirleri ve yaşantısı ile bizlere ışık tutan, eksikliği derinden hissedilen, ömrünü hayra motor, şerre fren olmalıyız söylemi ile adeta bizlere özetleyen, Yanlışın yerine doğruyu, çirkinin yerine güzeli, kötünün yerine iyiyi, sömürünün yerine adaleti, kaosun yerine huzuru, kavganın yerine kardeşliği hakim kılmak için gece gündüz çalışarak tamamlayan Milli Görüşümüzün Efsane Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı vefatının sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyoruz, mekanı cennet olsun.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .