Muzaffer Aslan göreve başladı

Muzaffer Aslan göreve başladı

16.09.2017

Geçtiğimiz hafta AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kırşehir İl Başkanlığı’na atanan, Kırşehir eski milletvekili ve il başkanlarından Muzaffer Aslan, Cumartesi günü görevine başladı. Cumartesi günü Ak Parti Kırşehir İl Merkezi’nde Milletvekilleri Mikâil Arslan ve Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve görevinden ayrılan eski il başkanı Mustafa Kendirli’yle birlikte partililerin […]

Geçtiğimiz hafta AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kırşehir İl Başkanlığı’na atanan, Kırşehir eski milletvekili ve il başkanlarından Muzaffer Aslan, Cumartesi günü görevine başladı.
Cumartesi günü Ak Parti Kırşehir İl Merkezi’nde Milletvekilleri Mikâil Arslan ve Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve görevinden ayrılan eski il başkanı Mustafa Kendirli’yle birlikte partililerin ve basının karşına çıkan AK Parti’nin yine il başkanı Muzaffer Aslan, kongre sürecini ve yapacağı çalışmaları anlattı.
Ardından 2,5 yıl il başkanlığı görevinde bulunduktan sonra istifa eden Mustafa Kendirli bir konuma yaptı ve Muzaffer Aslan tarafından çalışmalarından dolayı Kendirli’ye bir plaket verdi.
Muzaffer Aslan’ın basın toplantısıyla ilgili geniş haberini yarın ki gazetemizde vereceğiz.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .