Mustafa Şahin, Kaman Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday oldu

Mustafa Şahin, Kaman Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday oldu

11.01.2018

Mustafa Şahin: “Kooperatife başvuran tüm esnaf ve sanatkârların ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve en önemlisi memnuniyete dayalı mutlak bir başarıyı hedefliyoruz”

Kaman ilçe esnaflarından Mustafa Şahin, Kaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Mustafa Şahin, yaptığı açıklamada amacının ekibi ile birlikte Kaman esnafına şeffaf, kaliteli ve iyi hizmet sunmak olduğunu, kooperatife başvuran tüm esnaf ve sanatkarların ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve en önemlisi memnuniyete dayalı mutlak bir başarıyı hedeflediklerini belirtti.
Esnaf ve Sanatkarların sıkıntılarını çözebileceklerine inandığını, Kooperatifin esnafın önünü tıkayıcı olmayacağını, ödemelerde zorlaştırıcı değil, ilgili kanun ve tüzüklerin izin verdiği ölçüde çözüm üretici bir yönetim anlayışı ile göreve talip olduğunu belirten Şahin, “ hantal bir yapıya bürünen kooperatifte yeniliğe ve değişime ihtiyaç var. Genç, dinamik ve enerjik bir yönetim anlayışı ile esnafı ve sanatkarı ile iç içe, ulaşılabilir bir anlayışla hizmete talibim” dedi.
Mustafa Şahin ayrıca, “bu göreve talip olan diğer adaylara da başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. (HABER: MUALLA CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .