Mustafa Hakan Ünser milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı

Mustafa Hakan Ünser milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı

14.03.2015

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Mustafa Hakan Ünser, milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. MHP’de milletvekilliği aday adaylığı için başvurular 12 Mart Perşembe günü başlarken, Mustafa Hakan Ünser de ilk gün genel merkezde adaylık başvurusunu gerçekleştirdi. Deniz Jeolojisi ve Jeofiziği Yüksek Mühendisi hemşerimiz Kırşehir MHP Milletvekili Aday Adayı Mustafa Hakan Ünser, adaylık […]

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Mustafa Hakan Ünser, milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.
MHP’de milletvekilliği aday adaylığı için başvurular 12 Mart Perşembe günü başlarken, Mustafa Hakan Ünser de ilk gün genel merkezde adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

Deniz Jeolojisi ve Jeofiziği Yüksek Mühendisi hemşerimiz Kırşehir MHP Milletvekili Aday Adayı Mustafa Hakan Ünser, adaylık başvurusunun ardından haber ekibimize yaptığı açıklamada, “MHP Kırşehir’de bu seçimde 2 vekil çıkarırsa gelecek seçim en az 3 vekil çıkartırız. Çünkü biz Kırşehir’i ilçe olmadan önceki coğrafi durumuna getirerek başta Hacıbektaş, Kozaklı, Ortaköy ve Sarıyahşi’yi Kırşehir’e kavuşturacağız” dedi.

Mucurlu ve Kırşehir’de 1991 yılından bu yana vergi mükellefi olan, MHP Kırşehir eski İl Başkanları’ndan Yıldırım Ünser’in oğlu ve Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Mustafa Hakan Ünser, tüm çabalarının hem Ülkücü camiaya ve MHP’ye, hem de ilimiz Kırşehir’e en iyi hizmeti getirmek olduğuna da vurgu yaparak, “İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Milletvekilliği için aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Seçilirsem, bilgi ve birikimimle Kırşehir’e en iyi hizmeti getireceğime inanıyorum” diye konuştu.
Kırşehir’in bütün sorunlarını bildiğini ve çözmek için bu göreve talip olduğunu belirten Mustafa Hakan Ünser, seçmenlerle de birebir görüşmelerini sürdürüyor. Ayrıca Ankara Caddesi’nde açtığı seçim bürosunda da partililerle ve hemşehrileriyle bir araya gelen Ünser, aday olmasının arından hemşehrilerinin kendisine gösterdiği ilgi ve desteğe de teşekkür etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .