Murat Aydemir’in acı günü

Murat Aydemir’in acı günü

31.01.2019

Kırşehirspor’un eski futbolcularından ve bugünkü Kırşehir Belediyespor’un yöneticilerinden Murat Aydemir’in annesi Serpil Aydemir vefat etti. Emekli şoför Hasan Aydemir’in eşi olan ve bir süre önce rahatsızlanarak tedavi gören dört çocuk annesi Serpil Aydemir geçtiğimiz Cumartesi günü 75 yaşında hayata gözlerini yumdu. Serpil Aydemir’in cenazesi Pazar günü Cacabey Camii’nde kılınan öğle namazını müteakip Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa […]

Kırşehirspor’un eski futbolcularından ve bugünkü Kırşehir Belediyespor’un yöneticilerinden Murat Aydemir’in annesi Serpil Aydemir vefat etti.
Emekli şoför Hasan Aydemir’in eşi olan ve bir süre önce rahatsızlanarak tedavi gören dört çocuk annesi Serpil Aydemir geçtiğimiz Cumartesi günü 75 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Serpil Aydemir’in cenazesi Pazar günü Cacabey Camii’nde kılınan öğle namazını müteakip Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .