Muhtarlardan Vali Şentürk’e ziyaret

Muhtarlardan Vali Şentürk’e ziyaret

19.10.2017

2015 yılında Başbakanlık genelgesi ile 19 Ekim tarihinin Muhtarlar Günü olarak ilan edilmesi dolayısıyla bugün Kırşehir’de Muhtarlar Günü kutlanıyor. Dün saat 10.00’da Atatürk Anıtı’na Muhtarlar Derneği’nin çelenk sunumu ile başlayan Muhtarlar Günü’nde çeşitli ziyaretler gerçekleştirildi. Kırşehir Merkez ilçe ve merkez köy muhtarları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti. 19 Ekim Muhtarlar […]

2015 yılında Başbakanlık genelgesi ile 19 Ekim tarihinin Muhtarlar Günü olarak ilan edilmesi dolayısıyla bugün Kırşehir’de Muhtarlar Günü kutlanıyor.
Dün saat 10.00’da Atatürk Anıtı’na Muhtarlar Derneği’nin çelenk sunumu ile başlayan Muhtarlar Günü’nde çeşitli ziyaretler gerçekleştirildi.
Kırşehir Merkez ilçe ve merkez köy muhtarları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.
19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Yılmaz öncülüğündeki heyet Atatürk Anıtına Çelenk konulması ile başladı.
Valiliği ziyaret eden Kırşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Yılmaz ve muhtarlar, Vali Necati Şentürk ile görüştüler.
Vali Necati Şentürk, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nün muhtarların hizmetlerinin karşılığı olarak onlara verilen değeri göstermek adına kutlandığını söyledi.
Vali Necati Şentürk, bütün muhtarların gününü kutladığını belirtti.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin makamında ziyaret edildiği Muhtarlar Günü’nde, Muhtarlar Derneği’ne de ziyaretler gerçekleştirilerek, çalışmalar hakkında kamuoyu bilgilendirildi.
Muhtarlar Günü dolayısıyla Ahi Evran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi’nde bir program düzenlendi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .