Muharip Gazilerden Vali Şentürk’e ziyaret

Muharip Gazilerden Vali Şentürk’e ziyaret

15.09.2017

KIRŞEHİR’DE 19 Eylül Gaziler Günü öncesinde Muharip Gaziler Derneği üyeleri Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti. Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak başkanlığında gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, devlet ve millet olarak gazilerimize her zaman minnet duyduklarını söyledi. Gaziliğin, şehitlikten sonra gelen en büyük onur olduğunu ifade eden Vali Necati Şentürk, “Gazi üniformaları, […]

KIRŞEHİR’DE 19 Eylül Gaziler Günü öncesinde Muharip Gaziler Derneği üyeleri Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.
Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak başkanlığında gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, devlet ve millet olarak gazilerimize her zaman minnet duyduklarını söyledi.
Gaziliğin, şehitlikten sonra gelen en büyük onur olduğunu ifade eden Vali Necati Şentürk, “Gazi üniformaları, sizlerin onuru ve şerefidir. Türk milletinin gözünde siz değerli gazilerimizin çok önemli yerleri vardır. Gençliğimiz, sizlerin dik duruşunu kendilerine örnek almalıdır. Devletimiz, şehit yakınlarına ve gazilerimize her konuda yardım etmektedir. Şehit yakınları bizlere Allah’ın bir emanetiyken gazilerimiz de bizlere milletimizin bir emanetidir. Bu duygularla, bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize de şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.
Ziyaret, Vali Necati Şentürk, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak ve dernek üyeleri arasında yapılan sohbet ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .