Mucurlular, Halk Günü’nde sorunlarını anlattı

Mucurlular, Halk Günü’nde sorunlarını anlattı

12.08.2017

Milletvekili Salih Çetinkaya: “vatandaşlarımızın her bir sorununa adaletli bir şekilde çözüm yollarını bulmaya çalışacağız”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Mucur’da Halk Günü düzenledi.
AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Mucur ilçesinde düzenlenen “Halk Günü” toplantılarına katıldı.
Milletvekili Salih Çetinkaya, Mucur ilçesi ve köylerinden gelen vatandaşlarla birebir görüşerek sorunlarını dinledi.
Mucur AK Parti İlçe teşkilatı binasında gerçekleşen ve İlçe Başkanı Hüseyin Güngör ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı programda, vatandaşların çeşitli konularda istek ve talepleri alındı.
Milletvekili Çetinkaya, “Sorunları çözmek, ihtiyaç ve eksikliklerin giderilmesi için adaletli şekilde davranmak bizim görevimizdir. Vatandaşlarımızı dinliyor, sorunları tespit ederek imkanlar ölçüsünde çözümü için gayret gösteriyoruz. Vatandaşımızın Ankara’ya taşınmasına yorulmasına engel olmak için Halk Günlerini başlattık. İnşallah vatandaşlarımıza faydalı oluruz. Bizler kendini bu vatan için adamış bir Liderin izinden giden neferleriz. Tek derdi vatan ve memleket sevdası olan bu liderin öğrencisi olarak vatandaşlarımızın her bir sorununa adaletli bir şekilde çözüm yollarını bulmaya çalışacağız” dedi.
Halk Günü’nde milletvekillerini kendi içinde gören birebir taleplerini ileten vatandaşlar, Milletvekili Çetinkaya’ya teşekkür ederek, sorunlarının dinlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Hakan kamanli

RTE korkuyu verdi bunlara hemen halk günü falan düzenleyip şirin gozukuecek yemezler salih bey havanizdan yanınıza yaklaşılımiyor normalde hadi canım hadi irdan

12.08.2017, 17:19

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .