Mucurlular, Ankara’da buluştu

Mucurlular, Ankara’da buluştu

20.04.2015

Merkezi Ankara’da bulunan Mucurlular Derneği, Mucur ilçesinin 100.yılını kutlamak amacıyla Keçiören’de bulunan Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde yöresel sanatçılar ve Mucurluların da katılımıyla birliktelik gecesi tertip ettiler. Yöresel sanatçılarımızın Kırşehir türküleriyle misafirlerini karşıladığı geceye Mucurlular çoğunluk olmakla beraber, diğer ilçelerden de hemşerilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Programa Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Hacı Turan, Kırşehir Belediyesi eski […]

Merkezi Ankara’da bulunan Mucurlular Derneği, Mucur ilçesinin 100.yılını kutlamak amacıyla Keçiören’de bulunan Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde yöresel sanatçılar ve Mucurluların da katılımıyla birliktelik gecesi tertip ettiler.

Yöresel sanatçılarımızın Kırşehir türküleriyle misafirlerini karşıladığı geceye Mucurlular çoğunluk olmakla beraber, diğer ilçelerden de hemşerilerimiz yoğun ilgi gösterdi.
Programa Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Hacı Turan, Kırşehir Belediyesi eski Başkanı Halim Çakır, Kırşehirli olan MHP Hakkari Milletvekili adayı Ali Kurtuluş Öncül ve 10. sıra Ankara Milletvekili adayı Meltem Hatice Uluç, MHP Kırşehir Milletvekili aday adayları Doç. Dr. Ayfer Şahin ve Mehmet Altıparmak  ile Mucur’un yetiştirdiği önemli isimler katıldı.
Dernek Başkanı Mustafa Köksal’ın konuşmasının ardından geceye katılan milletvekili adayları ve aday adayları kendilerini tanıtıp, iyi dileklerini sundular.
Vakıf Başkanı Bekir Onan, bu güzel geceyi tertip ettikleri için dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini sundu. Ayrıca Kırşehirliler Vakfı’nın faaliyetleri kapsamında Ankara’daki Kırşehirlilerin ilerleyen yıllarda siyasette ve bürokraside daha ileri noktalara geleceğini bununda Kırşehirlilerin birliğiyle olacağını, vakfın amaçlarından birinin de bu olduğunu belirtti.
Derneğin hazırladığı gece yöresel sanatçılarımızın türküleriyle sonlandırıldı.
Geceye katılan Kırşehirliler Vakfı Yönetimi Ve gençlik komisyonumuz üyelerinden Bekir Onan, Zeki Yürekli, Zulfikar Altay, Coşkun Aşkun, Veli Dikilitaş, Kübra Gizem Keçeci, Fatma Ayaz, Kerem Ünal, Özlem Demirbaş’a teşekkürlerini sundular.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .