Mucur’daki Futbol Şenliği’nin şampiyonu Gençlik Hizmetlerispor

Mucur’daki Futbol Şenliği’nin şampiyonu Gençlik Hizmetlerispor

17.08.2017

6 TAKIMIN mücadele ettiği ve Badempınar’ın sponsor olduğu U-12 Futbol turnuvası bugün Mucur’da düzenlendi. Turnuvayı topladığı 11 puanla Gençlik Hizmetlerispor takımı şampiyon oldu. Yapılan bu proje ile öğrenciler futbol oynayarak eğlendikleri gibi izleyenlere de keyifli dakikalar yaşattılar. Öğrencilerin böyle anlamlı bir programa dâhil edilebilmesinin önemine değinen Mucur Gençlik Hizmetleri ve İlçe Müdürü Ali Kaya, şenliğin […]

6 TAKIMIN mücadele ettiği ve Badempınar’ın sponsor olduğu U-12 Futbol turnuvası bugün Mucur’da düzenlendi.
Turnuvayı topladığı 11 puanla Gençlik Hizmetlerispor takımı şampiyon oldu.
Yapılan bu proje ile öğrenciler futbol oynayarak eğlendikleri gibi izleyenlere de keyifli dakikalar yaşattılar.
Öğrencilerin böyle anlamlı bir programa dâhil edilebilmesinin önemine değinen Mucur Gençlik Hizmetleri ve İlçe Müdürü Ali Kaya, şenliğin hayata geçirilmesinde emeği olan herkesi tebrik etti.
Gelenekselleşerek bu yıl 2’incisi düzenlendiği Badempınar U-12 Futbol Şenliği ile amacımız minik sporculara sporu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak, mutlu etmek ve eğlendirmektir olduğunu belirten İlçe Müdürü Ali Kaya, şenliğin yapılmasında büyük emeği olan ve şenliğin koordinatörlüğünü üstlenen Beden Eğitimi Öğretmenlerine teşekkürlerini iletti.
Turnuvanın 1.karşılaşmalarında Evranspor, Mucurspor’u 2-0, Gençlikspor A ise Gençlikspor B’yi tek golle yenerken, Mucurspor A ile Cumhuriyet O.Okulu 0-0 berabere kaldı.
Turnuvanın 2.karşılaşmalarında ise Evranspor 0, Gençlikspor B 0, Gençlikspor A 0, Mucurspor A 0 golsüz eşiklikle sona ererken, Cumhuriyet Ortaokulu Mucurspor B takımını 1-0’lık skorla yenmeyi başardı.
Tunuvanın 3.karşılaşmalarında ise Evranspor 0, Cuhuriyet Ortaokulu 0, Mucurspor A 2, Gençlikspor B 0, Gençlikspor A 1, Mucurspor B 0 sonuçları alındı.
Turnuvanın 4.karşılaşmalarında ise Mucurspor 0, Evranspor 0, Gençlikspor A 1, Cumhuriyet Ortaokulu 0, Gençlikspor B 1, Mucurspor 1 sonuçları alındı.
Turnuvanın 5.ve son karşılaşmalarında ise şu sonuçlar alındı: Evranspor 0, Gençlikspor A 0, Mucurspor B 1, Mucurspor A 3, Cumhuriyet Ortaokulu 0, Gençlikspor B 0.
Bu sonuçların ardından Gençlik Hizmetlerispor 12 puanla turnuvayı şampiyon olarak tamamlarken, Gençlik Hizmetlerispor A 9 puanla averajla ikinci, Evraspor ise 9 puanla averajla üçüncü bitirdi.
5.5 saat süren turnuvanın ardından kupa törenine geçildi. Kupa töreninde üçüncü olan takım Evranspor’a kupasını Mucurspor Antrenörü Sıtkı Zafer Özbek verirken, ikinci Mucurspor A’ya kupasını Gençlik Hizmetlerispor Antrenörü Gökhan Çetin verdi.
12 punla şampiyon olan Gençlik Hizmetlerispor’a kupasını Mucurspor Başkanı Haluk Türkoğlu verdi.
Kupa töreninin ardından dereceye giren takımlar, idareciler ve kulüp yöneticileri günün anısına Mucur İlçe Stadı’nda hatıra fotoğrafı çekindiler. (HABER: SALİHYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .