Mucur’da doğalgaz hizmet bürosu açıldı

Mucur’da doğalgaz hizmet bürosu açıldı

28.09.2017

Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım AŞ (KIRGAZ) Mucur ilçesinde hizmet bürosu açtı. Sulaklı Mahahllesi’ndeki büronun açılışında konuşan KIRGAZ Genel Müdür Yardımcısı Ömer Nazım Ünal, ilçeye kasım ayında doğalgaz vermeyi hedeflediklerini söyledi. Şirketin 2005 yılından itibaren Kırıkkale ve Kırşehir’de doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde bulunduğunu ifade eden Ünal, “Büyük bir özveri ve heyecanla başladığımız doğalgaz hizmetini Kaman ve Mucur ilçelerine […]

Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım AŞ (KIRGAZ) Mucur ilçesinde hizmet bürosu açtı.
Sulaklı Mahahllesi’ndeki büronun açılışında konuşan KIRGAZ Genel Müdür Yardımcısı Ömer Nazım Ünal, ilçeye kasım ayında doğalgaz vermeyi hedeflediklerini söyledi.
Şirketin 2005 yılından itibaren Kırıkkale ve Kırşehir’de doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde bulunduğunu ifade eden Ünal, “Büyük bir özveri ve heyecanla başladığımız doğalgaz hizmetini Kaman ve Mucur ilçelerine de ulaştırmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Doğal gaz kesintisiz, güvenilir ve temiz enerji kaynağı olarak gelişmişliğin bir göstergesi olmuştur. Mucur ilçesinde yaklaşık 4 bin 400 potansiyel abone mevcuttur. Önümüzdeki üç yıl içerisinde imar yollarının açık olduğu bütün yerleşim yerlerinde doğalgaz getirmeyi planlamaktayız” ifadesini kullandı.
Konuşmanın ardından gerçekleştirilen açılış törenine, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .