Mucur’da doğalgaz çalışmaları hızlandı

Mucur’da doğalgaz çalışmaları hızlandı

02.08.2017

Kırşehir’in Mucur ilçesinde, doğalgaz hattı döşeme çalışmalarının hızlandığı bildirildi. Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım AŞ’den (KIRGAZ) yapılan açıklamaya göre, Mucur ilçesini doğalgaza kavuşturacak boru hattının döşenmesi, çarşı içi ve mahallelerde devam ediyor. Hat döşeme işlemlerinin tamamlanmasının ardından ağustos ayı itibarıyla abonelik başvuruları alınmaya başlayacak KIRGAZ, abonelik ve bağlantı işlemleri için ilçe merkezinde temsilcilik açtı. İlk etapta yaklaşık […]

Kırşehir’in Mucur ilçesinde, doğalgaz hattı döşeme çalışmalarının hızlandığı bildirildi.
Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım AŞ’den (KIRGAZ) yapılan açıklamaya göre, Mucur ilçesini doğalgaza kavuşturacak boru hattının döşenmesi, çarşı içi ve mahallelerde devam ediyor.
Hat döşeme işlemlerinin tamamlanmasının ardından ağustos ayı itibarıyla abonelik başvuruları alınmaya başlayacak KIRGAZ, abonelik ve bağlantı işlemleri için ilçe merkezinde temsilcilik açtı.
İlk etapta yaklaşık bin aboneye doğalgaz bağlanmasının hedeflendiği belirtilen açıklamada, abonelikte bağlantı bedeli için 540, güvence bedeli olarak da 430 lira ücret alınacağı kaydedildi.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .