Mucur halkı Osman Demir’i bağrına bastı

Mucur halkı Osman Demir’i bağrına bastı

09.03.2015

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmasında Mucurspor’un kendi seyircisi önünde 2-1 yendiği Evranspor maçı öncesinde Kırşehir Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’e taraftarlardan sevgi seli geldi. Cumartesi günü Mucur İlçe Stadı’nda oynanan karşılaşma öncesi önce hakemlere, daha sonrada her iki takım hocaları ve futbolcularına başarılar dileyen Osman Demir’e, Neşet Ertaş […]

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmasında Mucurspor’un kendi seyircisi önünde 2-1 yendiği Evranspor maçı öncesinde Kırşehir Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’e taraftarlardan sevgi seli geldi.

Cumartesi günü Mucur İlçe Stadı’nda oynanan karşılaşma öncesi önce hakemlere, daha sonrada her iki takım hocaları ve futbolcularına başarılar dileyen Osman Demir’e, Neşet Ertaş Taraftar grubu başta olmak üzere, Mucur Kırşehirspor tayfası ve Mucur halkı, bağrına basarak, sevgi gösterisinde bulundu.
Geçen yıl yapılan yerel seçimlerde AK Parti’den Mucur Belediye Başkanlığına aday adayı olan Osman Demir’in aday gösterilmemesiyle Mucur’da AK Parti’nin seçimi kazanamadığını belirten taraftarlar “Mucur’umuzun yetiştirdiği ve aynı zamanda Mucur’un öz evladı olan, Mucur gençliğine verdiği destekleri unutmuyoruz, unutmayacağız” dediler.
Kırşehir, Gençlikspor’una katkılarından dolayı, adeta kamuoyunun saygı duyduğu ve herkesin gıptayla gösterdiği Osman Demir’e bugün oynanan İlçe Stadı’nda, “Biz, Biz, Biz Osman Demir’in Askerleriyiz” tezahüratlarıyla inledi.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER/Mucur’dan yazıyor)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .