MUCUR GELECEĞİNE SAHİP ÇIKTI

MUCUR GELECEĞİNE SAHİP ÇIKTI

29.05.2015

Mucur ilçesinde yapılan “Mucur Geleceğine Sahip Çıkıyor” isimli toplantıda sivil toplum kuruluşu başkanları başta olmak üzere katılımcılar AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Hacı Turan ve Salih Çetinkaya’ya destek verdi. Mucur’da Ada Yemek Düğün Salonunda düzenlenen etkinliğe AK Parti Milletvekili adayları Hacı Turan ve Salih Çetinkaya’nın yanısıra İl Başkanı Mustafa Kendirli, İl Genel Meclis Başkanı Şuayip […]

akp mucur  (2) copy

Mucur ilçesinde yapılan “Mucur Geleceğine Sahip Çıkıyor” isimli toplantıda sivil toplum kuruluşu başkanları başta olmak üzere katılımcılar AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Hacı Turan ve Salih Çetinkaya’ya destek verdi.
Mucur’da Ada Yemek Düğün Salonunda düzenlenen etkinliğe AK Parti Milletvekili adayları Hacı Turan ve Salih Çetinkaya’nın yanısıra İl Başkanı Mustafa Kendirli, İl Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer ve teşkilat mensupları katıldı.
HER KESİMDEN KATILIM YÜKSEKTİ
Mucur ilçesinde yapılan “Mucur Geleceğine Sahip Çıkıyor” toplantısı ülkenin istikrarı ve geleceği için sendika temsilcileri, sivil toplum kuruluşu başkanları, iş adamları, esnaflar, muhtarlar ve eğitim gönüllerinin buluşmasına dönüştü.
Yoğun katılımın olduğu programda konuşan Mucur’un evladı Hacı Turan, memleketi olan Mucur’a her zaman hizmet etmek için canla başla çalıştığını söyledi.
Kırşehir’in ve özellikle Mucur’un evladı olduğunu kaydeden Turan, “Bu organizasyonu düzenleyenlere çok teşekkür ediyorum. AK Parti hükümeti döneminde Mucur oldukça güzel yatırımlar aldı, almaya da devam ediyor. İnşallah 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerinde sizlerin desteği ile Milletvekili olarak TBMM’ye gideceğiz. Sizler partimize destek vereceksiniz ki bu güzel Mucurumuza daha güzel hizmetler yapalım.” dedi.
Kırşehir’de AK Parti’nin 2-0 yapacaklarına inandıklarını belirten Milletvekili Adayı Salih Çetinkaya da programa gelen ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederek birlik ve beraberlik içerisinde Kırşehir’in her köşesine olduğu gibi Mucur’a da önemli hizmetler yapacaklarını söyledi.
İl Başkanı Mustafa Kendirli ise Mucur’un Kırşehir için çok önemli bir ilçe olduğunu ve hükümet yatırımların aralıksız devam edeceğini anlatarak Mucurlulardan adaylarına destek istedi.
Her kesimden Mucurlunun katıldığı ve coşkulu geçen toplantı, yapılan istişarenin ardından sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .