Mirzaoğlu’ndan gazetemize kutlama

Mirzaoğlu’ndan gazetemize kutlama

30.03.2015

Devlet eski bakanlarından MHP Kırşehir eski milletvekili ve 7 Haziran seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Ramazan Mirzaoğlu, gazetemizin 39. Yaş gününü kutladı. Kırşehir’de 39 yıl gazetecilik yapmanın kutsal bir görev olduğunu ifade eden Ramazan Mirzaoğlu, “Yıllardır Kırşehir’de dürüst bir gazetecilik örneği veren, Kırşehir’in sorunlarının çözümü noktasında yaptığı yayınlarla bizlere yol gösteren gazetemiz […]

Devlet eski bakanlarından MHP Kırşehir eski milletvekili ve 7 Haziran seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Ramazan Mirzaoğlu, gazetemizin 39. Yaş gününü kutladı.

Kırşehir’de 39 yıl gazetecilik yapmanın kutsal bir görev olduğunu ifade eden Ramazan Mirzaoğlu, “Yıllardır Kırşehir’de dürüst bir gazetecilik örneği veren, Kırşehir’in sorunlarının çözümü noktasında yaptığı yayınlarla bizlere yol gösteren gazetemiz Kırşehir Çiğdem’in 39. Yılını kutluyor, bundan sonraki yayın hayatında nice yıllar diliyorum. Sahiplerini ve çalışanlarını kutluyorum” dedi.
Gazetemiz Genel Koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet eden Mirzaoğlu, 7 Haziran seçimleriyle ilgili görüş ve düşüncelerini aktardı.
7 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin ve Kırşehir’in geleceğini yakından ilgilendirdiğini belirten Mirzaoğlu, “Bu seçimler ülkemizin olduğu gibi Kırşehirimizin kaderini de yakından ilgilendiriyor. İnşallah halkımız AK Parti iktidarına dur diyecektir” diye konuştu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .