Milli Eğitim Bakanı Selçuk, 24 Şubat’ta Kırşehir’e gelecek

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, 24 Şubat’ta Kırşehir’e gelecek

18.02.2019

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitimde marka kent Kırşehir’de 24 Şubat tarihinde gelerek eğitimde yaşanan son gelişmeleri yakından inceleme imkanı bulacak. Geçtiğimiz günlerde Vali İbrahim Akın, Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret ederek, Kırşehir’e davet etmişlerdi. Bakan Selçuk da eğitimde […]

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitimde marka kent Kırşehir’de 24 Şubat tarihinde gelerek eğitimde yaşanan son gelişmeleri yakından inceleme imkanı bulacak.
Geçtiğimiz günlerde Vali İbrahim Akın, Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret ederek, Kırşehir’e davet etmişlerdi.
Bakan Selçuk da eğitimde marka kent olan Kırşehir’e en kısa sürede geleceği sözünü vermiş ve Kırşehir il yöneticileri ile birlikte Kırşehir’deki eğitim yatırımları ve sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunmuşlardı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahzçeci, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un ziyaretinin 24 Şubat’ta gerçekleşeceğini ve programın önümüzdeki günlerde netleşeceğini açıkladı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .