Milletvekili Turan,“Köfteci Yusuf”u Kırşehir’e açtırıyor

Milletvekili Turan,“Köfteci Yusuf”u Kırşehir’e açtırıyor

20.11.2019

AK Parti Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan, Kırşehir’deki benzinlik istasyonu yanına çok amaçlı bir tesis kazandırıyor. Kındam Yol Kavşağı üzerinde faaliyet gösteren Turan Petrol İstasyonu sahibi ve Petlas Lastik Bayii Hacı Turan, istasyonun hemen yanındaki 3 bin 500 metrekarelik alan üzerine çok amaçlı bir tesis yaptırmak için inşaat çalışmalarına start verdi. 3 bin 500 m2’lik […]

AK Parti Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan, Kırşehir’deki benzinlik istasyonu yanına çok amaçlı bir tesis kazandırıyor.
Kındam Yol Kavşağı üzerinde faaliyet gösteren Turan Petrol İstasyonu sahibi ve Petlas Lastik Bayii Hacı Turan, istasyonun hemen yanındaki 3 bin 500 metrekarelik alan üzerine çok amaçlı bir tesis yaptırmak için inşaat çalışmalarına start verdi.
3 bin 500 m2’lik alan üzerinde kuruyacak tesislerin altında otopark, üstüne Köfteci Yusuf- Kuruyemişçi ve ikinci katına da bin kişilik düğün salonu olacak.
Milletvekili Hacı Turan, çok amaçlı tesisleri 3-4 ay içinde tamamlayarak 100’den fazla kişiye iş istihdamı sağlayacaklarını belirterek, “Türkiye’de yol güzergahları üzerinde bulunan tesislerin bulundukları illerin gelişimine ve tanıtımına büyük katkı sağladığını biliyoruz. Bu amaçla son yıllarda önemli bir marka ve değer haline gelen ve şube sayıları hızla artan Köfteci Yusuf markasını Kırşehir’e de getirmiş olacağız. Biz inşaatı tamamlayıp, Köfteci Yusuf restoran zincirlerinin sahibi Yusuf Akkaş’a teslim edeceğiz. Onlar da en kısa sürede halkımıza hizmet verecek hale getireceklerdir. Böylece burada 100’den fazla insanımıza iş ve aş imkanı sunulmuş olacak. Turanlar Plaza adını verdiğimiz bu mekanımızın üstüne de modern bir düğün salonu açacağız. Halkımızın özellikle yaz mevsiminde yaşadıkları düğün salonu sıkıntılarına son vermiş olacağız. Şimdiden Turanlar Plaza’nın ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 23 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş. Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 18, İstanbul’da 17, Ankara’da 11, İzmir’de 7, Balıkesir’de 6, Samsun’da 6, Aydın’da 3, Antalya’da 3, Muğla’da 2, Bilecik’te 2, Eskişehir’de 2, Kırklareli’nde 2, Kocaeli’nde 2, Ordu’da 2, Kırıkkale’de 2, Denizli’de, Isparta’da, Yalova’da, Sakarya’da, Çanakkale’de, Kütahya’da, Çankırı’da, Amasya’da, Burdur’da, Afyonkarahisar’da, Konya’da ve Edirne’de 1’er tane olmak üzere toplam 97 noktada hizmet veriyor. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

Kırşehirli

Desenize çevre yolu komple yattı artık rüyasında görür kırşehirliler çevre yolunu

20.11.2019, 20:25
Kırşehir Sevdalısı

Her yer yemek salonu bu şehre başka alternatifler lazım hayırlı olsun 100 kişi istihdam

22.11.2019, 5:24

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .