Milletvekili Mustafa Kendirli Çiçekdağı’nda ziyaretlerde bulundu

Milletvekili Mustafa Kendirli Çiçekdağı’nda ziyaretlerde bulundu

23.10.2018

Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ile birlikte Çiçekdağı ilçesini ziyaret etti. İlk olarak Çiçekdağı Hükümet Konağını ziyaret eden Mustafa Kendirli, Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller’den ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgiler aldı. İlçe yöneticilerinden de yürüttükleri çalışmaların durumunu öğrenen Kendirli, ilçenin sorunlarını masaya yatırdı. Daha sonra düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir […]

Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ile birlikte Çiçekdağı ilçesini ziyaret etti.
İlk olarak Çiçekdağı Hükümet Konağını ziyaret eden Mustafa Kendirli, Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller’den ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgiler aldı. İlçe yöneticilerinden de yürüttükleri çalışmaların durumunu öğrenen Kendirli, ilçenin sorunlarını masaya yatırdı.
Daha sonra düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Milletvekili Mustafa Kendirli, devlet ile vatandaş arasındaki bağı kuran muhtarlarımızın sorumlu oldukları bölgelerdeki sorunlarını dinledi. Ve bu sorunları ilgili kurum amirleri ile birlikte hareket ederek çözüme kavuşturacaklarını söyledi.
Ardından, ilçedeki esnafları ziyaret eden Kendirli, ilçede yaşayan vatandaşlarımızla da sohbet ederek talep ve sorunlarını dinledi.
Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Hasan Buğra Karaca’yı da ziyaret eden Kendirli, yeni görevinde başarılar diledi.
Milletvekili Mustafa Kendirli’ye ilçe programında Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ile Ak Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlu da eşlik etti.
19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesiyle Çiçekdağı’na bağlı köy ve mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelen Kendirli, “Demokrasimizin temel taşı, halkımız ile devletimiz arasında ki gönül köprüsü muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .