Milletvekili Mikâil Arslan, muhtarlarla buluştu

Milletvekili Mikâil Arslan, muhtarlarla buluştu

28.07.2017

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan, TBMM’deki çalışmalarından arta kalan zamanlarını Kırşehir ve ilçelerine ziyaret ve incelemelere ayırıyor. Milletvekili Mikâil Arslan, önceki gün Çiçekdağı’na giderek Muhtarlar Derneği ve Yönetimi ile Çiçekdağı’nın ve köylerinin sorunları ve yeni projeler hakkında istişarelerde bulundu. Milletvekili Arslan, bu yaz dönemini çok iyi değerlendiren İl Özel İdaresi’nin plan ve programları doğrultusunda […]

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan, TBMM’deki çalışmalarından arta kalan zamanlarını Kırşehir ve ilçelerine ziyaret ve incelemelere ayırıyor.
Milletvekili Mikâil Arslan, önceki gün Çiçekdağı’na giderek Muhtarlar Derneği ve Yönetimi ile Çiçekdağı’nın ve köylerinin sorunları ve yeni projeler hakkında istişarelerde bulundu.
Milletvekili Arslan, bu yaz dönemini çok iyi değerlendiren İl Özel İdaresi’nin plan ve programları doğrultusunda tüm ilçe ve köylerde çalışmalar yapıldığını belirterek, “Biz köylerimizin sorunlarını ya muhtarlarımızdan ya da bizzat yerinde tespit ediyoruz. Biz de bunları İl Özel İdaremizin bütçe ve bakanlıklardan sağladığımız ek ödeneklerle çözmeye çalışıyoruz” dedi.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .