Milletvekili Mikâil Arslan il yöneticileriyle ziyaretlerde bulundu

Milletvekili Mikâil Arslan il yöneticileriyle ziyaretlerde bulundu

12.10.2017

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan Vali Necati Şentürk ile birlikte Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici’yi makamında ziyaret etti. Milletvekili Arslan ve Vali Şentürk, ziyarette Genel Müdür Kesici’ye Kırşehir’de yapımı planlanan iniş şeridi hakkında bilgiler verirken, istek ve beklentilerini anlattılar. Milletvekili Mikâil Arslan, daha sonra Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile birlikte Milli Parkalar […]

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan Vali Necati Şentürk ile birlikte Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici’yi makamında ziyaret etti.
Milletvekili Arslan ve Vali Şentürk, ziyarette Genel Müdür Kesici’ye Kırşehir’de yapımı planlanan iniş şeridi hakkında bilgiler verirken, istek ve beklentilerini anlattılar.
Milletvekili Mikâil Arslan, daha sonra Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile birlikte Milli Parkalar Genel Müdürü Nurettin Taş’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette Kocabey Kavaklığı ve Aşıkpaşa Tabiat Parkı hakkında istişarelerde bulunan Milletvekili Arslan ve Belediye Başkanı Bahçeci,Kırşehir Belediyesi tarafından projesi hazırlanan ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından inşaatı tamamlanan Aşıkpaşa Mahallesinin doğu kısmı, Bölge Trafik Müdürlüğü karşısındaki 1.300 dönümlük alanı kapsayan Aşıkpaşa Tabiat Parkı projesi çalışmalarının tamamlanmasının ardından Kırşehir Belediyesi’ne devredilmesini kararlaştıran Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın işletmesini özel şirkete vermesinin ardından istek ve beklentilerini dile getirdiler. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .