Milletvekili Kendirli’den Bakan ziyaretleri…

Milletvekili Kendirli’den Bakan ziyaretleri…

14.03.2020

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli geçtiğimiz hafta üç bakanı ziyaret ederek Kırşehir ve ilçelerinin sorunlarını dile getirdi. Önce Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ı ziyaret ederek Kırşehir’de ulaştırma alanında yapılacak olan yatırımları istişare eden Milletvekili Mustafa Kendirli, ardından Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cuma Türkyılmaz ile birlikte […]


AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli geçtiğimiz hafta üç bakanı ziyaret ederek Kırşehir ve ilçelerinin sorunlarını dile getirdi.
Önce Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ı ziyaret ederek Kırşehir’de ulaştırma alanında yapılacak olan yatırımları istişare eden Milletvekili Mustafa Kendirli, ardından Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cuma Türkyılmaz ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.
Bakan Kurum ile Kırşehir ve ilçelerimize ilişkin kapsamlı şekilde değerlendirme yaparak, önümüzdeki döneme yönelik yatırımları istişare ettiklerini belirten Milletvekili Kendirli, ardından Gazi Meclis’te Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.
Milletvekili Kendirli, “Sayın Bakanlarımıza Kırşehir’e ve bizlere gösterdikleri yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah bu ziyaretlerin ardından Kırşehirimizin pek çok sorun ve sıkıntısını çözme fırsatını bulmuş olacağız” diye konuştu. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .