Milletvekili Kendirli, TBMM’de kaydını yaptırdı

Milletvekili Kendirli, TBMM’de kaydını yaptırdı

06.07.2018

24 Haziran’da yapılan milletvekili seçimlerinde Kırşehir’de 139 bin 890 geçerli oydan 57 bin 230’unu alarak Ak Parti’den Milletvekili seçilen ve Mustafa Kendirli, Perşembe günü TBMM’ye giderek kaydını yaptırdı ve milletvekili rozetini taktı. AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve ailesiyle birlikte TBMM’ye giderek kaydını yaptırıp, milletvekili rozetini takan Mustafa Kendirli, partisine […]

24 Haziran’da yapılan milletvekili seçimlerinde Kırşehir’de 139 bin 890 geçerli oydan 57 bin 230’unu alarak Ak Parti’den Milletvekili seçilen ve Mustafa Kendirli, Perşembe günü TBMM’ye giderek kaydını yaptırdı ve milletvekili rozetini taktı.
AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve ailesiyle birlikte TBMM’ye giderek kaydını yaptırıp, milletvekili rozetini takan Mustafa Kendirli, partisine ve kendisine ilgi, alaka ve destekleri için teşekkür etti.
Türkiye’nin 24 Haziran’da önemli bir seçim yaptığını ve Kırşehirlilerin de kendisini milletvekili seçerek Meclis’e gönderdiğini ifade eden Milletvekili Mustafa Kendirli, şunları söyledi:
“Seçim çalışmalarımız sırasında ilimiz genelinde yoğun bir çalışma yaptık. Son sözü 24 Haziran’da milletimiz verdi. Tabi bizim gönlümüzde partimizin iki milletvekilini de kazanmasıydı, ama olmadı. Milletimizin sandığa yansıyan iradesi ve tecellisi bizim başımızın üzerindedir. Biz milletimizin kararına sonuna kadar saygı duyacağız. Türkiye çok önemli bir seçim yaptı. Türkiye’de cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiş yapıldı. Yeni sistem Allah’ın izni ile hızlı ülkemizde daha hızlı bir sistemi başlatacak. Daha güçlü bir hükümet ile daha güçlü bir meclis ile çalışmalar daha hızlı bir şekilde devam edecek. Bizler de hemşerilerimizin bize verdiği yetkiyi Meclis’te 24 saat esaslı çalışmalarımız ile yürüyeceğiz. Milletimizin bize yüklediği sorumluluğu biliyoruz. Gezen hafta Perşembe günü mazbatamızı alarak ilçelerimizi ziyaret ederek teşkilatlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür etmiştir. Bugün de Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gelerek kaydımızı yaptırdık. İl Başkanımız Muzaffer Aslan ve Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci rozetimizi taktı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, partimizin ve değerli Kırşehirli hemşehrilerimizin güvenini boşa çıkarmamak için var gücümüzle gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bu seçimin sonunda milletimiz bize daha fazla çalışmamız gerektiğinin sorumluluğunu yükledi. Bizler de inşallah yeni dönemde şehrimize çok güzel hizmetler kazandıracağız. 24 Haziran seçimlerinin milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Teşkilatıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Milletimizin kararı bizim başımızın tacıdır. Biz Ak Parti kadroları olarak milletin hizmetkârı olarak bu yola çıktık, yolumuzdan da inşallah hiç kimse döndüremeyecek. Bu seçim sonucunda sevindiren Cumhurbaşkanımızın ilk turda açık ara farkla seçilmiş olması. Milletimizin Cumhurbaşkanımıza olan güveni, cumhurbaşkanımız ile yola devam etmesini çok önemsiyoruz. İnşallah 24 Haziran seçimleri ülkemize milletimize Kırşehir’e hayırlar getirir. Meclis’te yemin ederek göreve başladıktan sonra Kırşehir’e ve hemşehrilerime en iyi hizmet vermek için çalışacağım. Seçim çalışmalarımızda bizlerin yanında olan, destek ve katkıları geçen bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .