Milletvekili Hacı Turan’dan Yabanlıspor’a destek

Milletvekili Hacı Turan’dan Yabanlıspor’a destek

08.07.2019

Bu sezon ilimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil edecek olan Mucur Yabanlıspor’a Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan’dan tam destek geldi. Ankara Milletvekili Hacı Turan, önceki gün Kırşehir’e gelerek kulüp yönetimi ile beraber takım hakkında önemli görüşmeler yaptı. Yabanlıspor’un Bölgesel Amatör Lig’te en iyi şekilde temsil etmesi için her türlü maddi ve manevi desteği vereceğini belirten Milletvekili […]

Bu sezon ilimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil edecek olan Mucur Yabanlıspor’a Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan’dan tam destek geldi.
Ankara Milletvekili Hacı Turan, önceki gün Kırşehir’e gelerek kulüp yönetimi ile beraber takım hakkında önemli görüşmeler yaptı.
Yabanlıspor’un Bölgesel Amatör Lig’te en iyi şekilde temsil etmesi için her türlü maddi ve manevi desteği vereceğini belirten Milletvekili Hacı Turan, “Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’te ilimizi temsil edecek Yabanlıspor’un güçlü bir kadro kurması noktasında elimizden gelen her türlü katkıyı vereceğiz. Ayrıca malzeme desteği ve diğer desteklerin verilmesi için de çalışmalarımız olacak. İnşallah BAL’da Kırşehir’e layık bir Yabanlıspor izleriz” dedi.
Yabanlıspor’un yöneticileri de Hacı Turan’ın her zaman destek verdiğini belirterek, kendilerine teşekkür etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .