Milletvekili Hacı Turan yine otobüs tahsis etti Kırşehir taraftarları Antalya’ya gitti…

Milletvekili Hacı Turan yine otobüs tahsis etti Kırşehir taraftarları Antalya’ya gitti…

12.10.2018

TFF 3. Futbol Ligi 2. Grupta zirve mücadelesi veren Kırşehir Belediyespor’un taraftarları Kemerspor’la bugün oynanacak maçta da takımlarını yalnız bırakmayacak. İki hafta önce en uzun deplasman olan Van Büyükşehir Belediyespor maçında da takımlarını yalnız bırakmayan yeşil-beyazlı ekibimizin taraftarları, bugün Antalya’da oynanacak kritik Kemerspor maçında da yalnız bırakmıyor. Bu karşılaşma için dün Antalya’ya giden grup taraftarlar, […]


TFF 3. Futbol Ligi 2. Grupta zirve mücadelesi veren Kırşehir Belediyespor’un taraftarları Kemerspor’la bugün oynanacak maçta da takımlarını yalnız bırakmayacak.
İki hafta önce en uzun deplasman olan Van Büyükşehir Belediyespor maçında da takımlarını yalnız bırakmayan yeşil-beyazlı ekibimizin taraftarları, bugün Antalya’da oynanacak kritik Kemerspor maçında da yalnız bırakmıyor. Bu karşılaşma için dün Antalya’ya giden grup taraftarlar, burada yaşayan Kırşehirlilerle birlikte takımlarını 90 dakika destekleyecek.
Dün akşam saatle-rinde otobüslerle Kemer’e giden taraftar grupları, “Takımımız nerede biz oradayız. Hedefimiz Şampiyonluktur. İnşallah Antalya Kemer’den de 3 puanla dönerek yolumuza devam edeceğiz” dediler.
Bu arada Kırşehir’de yüzlerce taraftarın da bugün ki maça otobüslerle gideceği öğrenildi. AK Parti Ankara Milletvekili olan Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan’ın bir otobüs tahsis ettiği ve taraftarları Ankara’ya götürüp getireceği öğrenilirken, taraftar gurupları Milletvekili Hacı Turan’a Kırşehir Belediyespor’a, diğer spor kulüplerine ve taraftarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler ve “İyi ki Kırşehir’de sporu ve Kırşehir Belediyespor’u seven bir milletvekilimiz var. Hacı Turan’a şükran borcumuz var” dediler. HABER: SALİH GÜNERYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .