Milletvekili Arslan, yurt inşaatında incelemelerde bulundu

Milletvekili Arslan, yurt inşaatında incelemelerde bulundu

12.04.2018

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Bağbaşı Kampüs alanına yapılan yurt inşaatında incelemelerde bulundu. Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK)Müdürü Faruk Şahin ile birlikte Bağbaşı Kampüs alanında TOBB tarafından finansmanı sağlanarak, ihalesi yapılan ve 2019 yılı sonunda teslim edilecek olan 500 kişilik erkek yurdunun inşaatını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Ayrıca Milletvekili Arslan, […]

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Bağbaşı Kampüs alanına yapılan yurt inşaatında incelemelerde bulundu.
Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK)Müdürü Faruk Şahin ile birlikte Bağbaşı Kampüs alanında TOBB tarafından finansmanı sağlanarak, ihalesi yapılan ve 2019 yılı sonunda teslim edilecek olan 500 kişilik erkek yurdunun inşaatını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Ayrıca Milletvekili Arslan, bu yurdun yanında 2018 yılında devlet yatırım programa alınan bin kişilik yurt arsasında da incelemelerde bulunuldu. İlgili arsa TOBB yurt inşaatının hemen batı istikametinde olup üniversite kampüs alanı içerisinde yer aldığını bildiren AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, “Üniversitemiz tarafından arsa tahsis çalışmalarının ve proje çalışmalarının tamamlanmasını müteakip yapım ihalesine çıkacaktır” dedi.
İnceleme gezisi sırasında Milletvekili Arslan, Ahi Evran Kız Yurdu ziyaret edilerek yurt yönetiminden bilgi alındı.
Ayrıca Ahi Evran Kız Yurdu’nun batısında yer alan ve 2017 yılında devlet yatırım programında yer alan bin kişilik erkek yurdunun arsasında da incelemelerde bulunuldu. KYK erkek yurdu inşaat ihalesinin yıl içinde yapılması planlandığını ifade eden Arslan, yurdun ikimize hayırlı olmasını diledi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

RAMAZAN

7 haziran aday adaylığı sürecinde Mikail Arslan ın arkasından entrikalar çeviren Hasan DURMUŞ un kolundan sıkı sıkı tutmak ne garip….
İşte siyaset bu…
Bugün kötü olan senin için yarın kanka olabiliyor…

13.04.2018, 11:45

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .