Milletvekili Arslan, Mucur Hükümet Konağı için destek arayışında

Milletvekili Arslan, Mucur Hükümet Konağı için destek arayışında

04.01.2018

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan, projesi tamamlanan Mucur Hükümet Konağı’nın yapımına başlanması için destek arayışlarını sürdürüyor. Kırşehir’in en büyük ikinci ilçesi olan Mucur’da hükümet konağı olarak kullandı binanın 55 yıldır hizmet verdiğini, ekonomik ömrünü tamamladığı, elektrik, su ve ısıtma tesisatı konusunda fiziki şartları yetersiz kaldığı ve depreme dayanıksız gerekçesiyle yıkılarak yeniden yapılmasını kararlaştıran Kırşehir […]

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan, projesi tamamlanan Mucur Hükümet Konağı’nın yapımına başlanması için destek arayışlarını sürdürüyor.
Kırşehir’in en büyük ikinci ilçesi olan Mucur’da hükümet konağı olarak kullandı binanın 55 yıldır hizmet verdiğini, ekonomik ömrünü tamamladığı, elektrik, su ve ısıtma tesisatı konusunda fiziki şartları yetersiz kaldığı ve depreme dayanıksız gerekçesiyle yıkılarak yeniden yapılmasını kararlaştıran Kırşehir Milletvekilleri Mikâil Arslan ile Salih Çetinkaya’nın çabaları sonucu projesi hazırlanmış ve ihale aşamasına getirilmişti.
Bu çerçevede 2018 yılı yatırım programına alınması için ödenek talebine destek arayışlarına başlayan Milletvekili Mikâil Arslan, dün İçişleri Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Osman Bilgin’i makamında ziyaret etti.
Görüşmenin ardından bir açıklama yapan Milletvekili Arslan, “İçişleri Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Sayın Osman Bilgin’i ziyaret ederek, Mucur ilçemize yapılacak olan ve projesi tamamlanmış bulunan Mucur Hükümet Konağı ile ilgili istişare ettik. Ayrıca Mucur’da yapılması planlanan Adalet Sarayı ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah gerekli desteği alıp, bu yıl inşaatına başlamak istiyoruz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .