Milletvekili Adayı İlhan’a Sevgi Seli..

Milletvekili Adayı İlhan’a Sevgi Seli..

12.06.2018

24 Haziran seçim çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdüren CHP Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, Çiçekdağı halkından da tam destek aldı Milletvekili Adayı İlhan’a Sevgi Seli.. Ulaşmadığı İnsan, gitmediği Köy, Mahalle ve Belde kalmayan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Metin İlhan’a her gittiği yerde adeta destek yağıyor. İlimizde Yrd. Doç. Dr. olarak 20 yıldır görev […]

24 Haziran seçim çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdüren

CHP Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, Çiçekdağı halkından da tam destek aldı

Milletvekili Adayı İlhan’a Sevgi Seli..

Ulaşmadığı İnsan, gitmediği Köy, Mahalle ve Belde kalmayan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Metin İlhan’a her gittiği yerde adeta destek yağıyor.

İlimizde Yrd. Doç. Dr. olarak 20 yıldır görev yaptığı süre boyunca herkesin gönlüne girmeyi başaran Milletvekili Adayı Metin İlhan, gittiği her yerde adeta sevgi seline tutuluyor. Köyde, Mahalle de ve sokakta sıkmadık el bırakmayan İlhan, aldığı olumlu tepkiler ile moral bulmaya devam ediyor.

Kendisine gösterilen sevgi ve saygı karşısında teşekkürlerini ileten CHP Milletvekili adayı İlhan, herkesin sorunlarını da dinlemeyi ihmal etmiyor. Her gün yeni yerler, yeni mekanlara giderek herkesin Gönlünde taht kurmayı başaran İlhan’ın Çiçekdağ’ı durağında da Çiçekdağı halkından da tam destek beklediklerini iletti.

Vatandaşlar ise 16 yıldır iktidarda olan partiden şikayetlerini dile getirerek, köyde yaşanan birçok sorunu anlattılar ve bu soruna ancak CHP’nin çözüm getireceğini dile getirerek, artık Cumhuriyet Halk Partisini görmek istediklerini söylediler.

ÇİÇEKDAĞ’I DA “TAMAM” DEDİ

Çiçekdağ’ı halkının neredeyse tamamına ulaşmayı başaran İlhan ve CHP yönetimi, gençlerin problemlerinin her zaman siyasilerin dilinde olduğunu ancak ne anlaşılabildiğini ne de çözümlenebildiğini vurgulayarak, bu sorunlara ancak bizlerin meclise geldiği ve gençlerin yoğunlukta olduğu bir meclis ile çözüm üretilebileceğini söylediler.

“KİMSE KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEK”

Türkiye’ye demokrasiyi yeniden getireceklerini ve taze bir ihtiyaç olduğunu söyleyen İlhan, “Erdoğan gelirse bu krizi atlatamaz. Türkiye’yi karanlık günler bekler.  Dolar 8-10 lira olursa şaşırmayın. Dünyanın bütün ülkelerinde ne zaman buhranlı günler olmuşsa uzun süre o ülkeyi yönetenler değiştirilmemişse buhran atlatılmamış. 16 senedir bu ülkeyi yönetiyorlar. Geçmişe bir bakalım, tarihe bir bakalım. Bütün dünyada böyle olmuş. Değiştirmekte fayda vardır. Huzur vardır. Biz size huzur vadediyoruz.  Kimse kimseyi ötekileştirmeyecek. Hiç kimsenin kıyafetiyle uğraşmadan, sağcı-solcu diye ayırmadan, Alevi-Sünni diye ayırmadan, Türk-Kürt diye ayırmadan yolumuza devam edeceğiz. Biz İktidara geldiğimiz hem Türkiye hem de Kırşehir’de her şey daha güzel olacak. İlimize Güzellik gelecek ve halkın sorunlarına çözüm noktasında sürekli çalışmalar içerisinde olacağız” dedi.

İFTAR PROGRAMINDA ‘TATARİLYAS KIŞLA’ KÖY HALKI İLE BİR ARAYA GELDİLER

Çiçekdağı’nda bulunan Esnaf ve vatandaşların büyük bir çoğunluğuna ulaşan ve Destek beklediklerini ileten CHP Milletvekili adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi gerçekleşen Ziyaretlerin ardından ise Tatarilyas köyünde gerçekleşen İftar Programında vatandaşlar ile bir arada Yemek yenildi. İftar Programında vatandaşlara teşekkürlerini ileten İlhan, “Bizden desteklerini esirgemeyen, göstermiş oldukları güzel misafir perverlikten dolayı ‘Tatarilyas Yayla ve Tatarilyas Kışla’ köy halkına teşekkür ederim” diyerek ziyaretler böylelikle son buldu. (HABER:SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .