Mikail Arslan, Ahi esnafını ziyaret etti

Mikail Arslan, Ahi esnafını ziyaret etti

09.03.2015

AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Mikail Arslan, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesinde Kırşehir’in nabzını tutmaya başladı. AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Mikail Arslan, aday adaylığı müracaatı sonrasında Kırşehir’de ziyaretlere başladı. Kırşehir’de ilk olarak esnaf ve sanatkârlar ile sanayicilerle buluşan Mikail Arslan, ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk’ü makamında […]

AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Mikail Arslan, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesinde Kırşehir’in nabzını tutmaya başladı.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Mikail Arslan, aday adaylığı müracaatı sonrasında Kırşehir’de ziyaretlere başladı. Kırşehir’de ilk olarak esnaf ve sanatkârlar ile sanayicilerle buluşan Mikail Arslan, ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette yarım kalan projelerin devamı için Ahi esnafından destek istediğini söyleyen Arslan, yeni projelerinin olduğunu ve önümüzdeki günlerde projeleri açıklayacağını söyledi.

IMG-20150306-WA0059 copy
“TARIM VE HAYVANCILIĞA BÜYÜK DESTEK VERİLECEK”
Milletvekili Aday Adayı Mikail Arslan, Bahamettin Öztürk’ü ziyaretin ardından sırasıyla Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Ak Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kollarını ziyaret etti. Son ziyaretini Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyelerine yönelik gerçekleştiren Arslan, burada son derece samimi bir şekilde karşılandı ve özellikle tarım ve hayvancılık noktasında kendisine gelen talepleri dinleyerek not alıp, tüm taleplerin Milletvekili olması halinde yerine getireceğinin sözünü verdi.
Arslan, Borsa ziyaretinin ardından Kırşehir’de diğer programlarına devam etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .