MHP’nin Mucur Seçim Bürosu açıldı

MHP’nin Mucur Seçim Bürosu açıldı

22.04.2015

7 HAZİRAN seçimleri önce çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürün MHP Kırşehir Milletvekili adayları seçmenle buluşmaya devam ederken, bir yandan da ilçelerde seçim bürosu açılışlarını yapıyor. MHP Kırşehir Milletvekili Prof. Dr. Yıldırım Türk’ün Mucur seçim bürosu açılışı önceki gün kalabalık bir halk topluluğunun katılımı ile yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal […]

7 HAZİRAN seçimleri önce çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürün MHP Kırşehir Milletvekili adayları seçmenle buluşmaya devam ederken, bir yandan da ilçelerde seçim bürosu açılışlarını yapıyor.
MHP Kırşehir Milletvekili Prof. Dr. Yıldırım Türk’ün Mucur seçim bürosu açılışı önceki gün kalabalık bir halk topluluğunun katılımı ile yapıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal Mucur’luların sağlık sorunlarından tutun istek ve talepleri ile bire bir ilgilendi. Mucur Pazaryeri’nde esnafı da ziyaret eden Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal, vatandaşlar halkın arasında olan vekil istediklerini sözlerine ekledi. Yıldırım Türk de “Allah izin verir de vekil olursam her hafta sizleri ziyaret edeceğim. Sorunlarınızı dinleyip çözümlerini sağlayacağım” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mustafa Erkal da büyük bir ilgi ile karşılandı. MHP İl Başkanı Arif Ekici ve İlçe Başkanı Abdullah Doğan ise konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Yıldırım Türk coşkulu kalabalığa hitap ederken, vatandaşlar Yıldırım Türk’ü vekil olarak görmek istediklerini ifade ettiler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .