MHP’nin Kaman’da Kadın Kolları binası açıldı

MHP’nin Kaman’da Kadın Kolları binası açıldı

18.04.2015

7 HAZİRAN seçimlerine iddialı giren ve seçime 2-0 parolası ile startı veren Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kaman’da Kadın Kolları binasının açılışı düzenlenen törenle açıldı. Kaman MHP İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği Kadın Kolları bürosunun açılışına MHP İl Başkanı Arif Ekici, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, MHP Milletvekili adayları Prof. Dr. C. Yıldırım Türk ve Vali Mustafa Erkal, MHP […]

mhp kaman kadın kolları  copy

7 HAZİRAN seçimlerine iddialı giren ve seçime 2-0 parolası ile startı veren Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kaman’da Kadın Kolları binasının açılışı düzenlenen törenle açıldı.

Kaman MHP İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği Kadın Kolları bürosunun açılışına MHP İl Başkanı Arif Ekici, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, MHP Milletvekili adayları Prof. Dr. C. Yıldırım Türk ve Vali Mustafa Erkal, MHP ilçe yöneticilerinin yanı sırası Kaman MHP Kadın Kolları başkan ve yöneticileri ve çok sayıda parti üyesi katıldı.
Kaman Kadın Kolları Üyelerinin büyük ilgisi MHP Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ile Mustafa Erkal’ı da sevindirdi.
7 Haziran Genel seçimlerinin ülkemiz ve Kırşehir’imiz için hayati bir önem taşıdığını belirten MHP Milletvekili adayları Yıldırım Türk ile Mustafa Erkal yaptıkları konuşmalarda “Artık AKP iktidarına dur deme zamanı gelmiş ve geçiyor bile. Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. 20’den fazla aday adayı arkadaşımız yarın seçim olacakmış gibi elinden gelen çalışmayı yaptılar. Kırşehir’de herkesin, gittiğimiz her yerde büyük ilgi ve mesajlar aldık. Amacımız sadece partimizi burada birinci sıraya oturtmak değil, amacımız sadece seçilip milletvekili olmak değil. Amacımız idealimizi iktidara taşımaktır. Bozkırın tezenesi kadar garip bir iliz. Garip kalmış bir iliz. Azla yetinen, azla şükreden Kırşehir’imizin hepimizin bildiği gibi geçmişte de Anadolu’nun tek değerli bir yerine sahiptir. Kırşehir’imizde yetişen Hacı Bektaş-ı Veli, Ahi Evran-ı Veli, Cacabey, Aşıkpaşa, Süleyman Türkmani, gibi büyük değerlerimiz vardır. Manevi önderlerimiz hem toplum düzeninde, hem de devlet hayatımızda yön vermişlerdir. Bizler onların geleneğinden geliyoruz. Kırşehir’in en zenginliği insan zenginidir. 20 aday adayımız her biri kendi branşında en üst noktaya gelmiş insanlardı. Oylarımızı kullanırken düşünerek kullanacağız. Oylarımızı kullanırken düşünürken kullanacağız. Verdiğimiz oy ülkemizin ve milletimizin kaderini, gidişatını tayin edecektir. Bu seçimde sadece partiler ve adaylar yarışmayacak. Biz daha iyi yaparız demeyeceğiz. Aynı zamanında ülkemizin, toplumumuzun, birlik ve beraberliğini, ulus devlet olmayı,bir olmayı, iri olmayı, diri olmayı amaçlayacağız ve bu amaçla yarışacağız. Ve vahşi düzen planlayanlara tam anlamıyla bir şamar atacağız. Çok çalışacağız, gece gündüz çalışacağız. Herkesin kapısını çalacağız. Buradaki tablo bunun bir göstergesidir. İnşallah bu sandığa da yansıyacaktır. Seçimin ülkemize, milletimize ve Kırşehir’imize hayırlar getirmesini diliyoruz. Ne yapacağız? Hedefimiz ne? Hedefimiz onurlu bir yaşam için, hak, hukuk ve adaletin gelmesi için Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Milliyetçi Hareket Partisi’nde de bu kadrolar mevcuttur. Allah’ın izniyle 7 Haziran’da partimiz iktidara gelecektir. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin liderliğinde seçim sürecini en iyi şekilde yöneteceğiz ve iktidara geleceğimize canı gönülden inanıyorum ben. Kırşehirliler, 2-0 olacak. Göğsümüzü kabart kabarta ne mutlu Türk’üm diyene demek istiyorsak, Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vereceğiz” dediler.
MHP İl Başkanı Arif Ekici de “Bayrak bir, Allah bir, kitap bir, vatan bir, millet bir. Buna var mısınız? Onun için bu ateistten daha kötü olan, ekonomisi sıfır olan, 2004 yılında seçime 17 gün var Erbakan Hoca dedi ki, ‘Bunların milli görüş ile alakası yok. Bunların kafasından milli görüş gömleği çıktı. Amerika çuvalı, Siyonist çuvalı geçti’ dedi. Bunlar Türkiye’yi, dünyayı Amerika’nın, dolayısıyla İsrail’in gözüyle görüyor. Bu emperyalistlere dur demek için. BOP’un Eşbaşkanı, günümüze getirdi. Ne yaptı? Ülke bölünmenin eşiğine geldi. Allah izin verirse bayrak düştüğü yerden kalkacak. Gördünüz, 8 Şubat’ta Cumhurbaşkanı geldi, bir miting yaptık ikiye katladık. Meydanlar almadı. Şu anda Kırşehir’de oy oranı sizlerin sayesinde 51’lerde. Allah nasip ederse bize 3 puan lazım. Verecek misiniz? 2-0 için 3 puan lazım, verecek misiniz? O zaman geliyoruz. Bu geliş Türklüğün asil soyundan, bu geliş insanlık iradesidir. Bu geliş Altaylar Oğuz boyundan. Bu geliş Türklüğün iradesidir. Bu geliş İstanbul’un Mehmet Hanı’dır. Bu geliş Yavuz’un Çaldıran’ıdır. Bu geliş Malazgirt Alpaslan’ıdır. Bu geliş bozkurtlar semeresidir. Bu geliş ne Çin’dir, ne de Rusya’dır. Bu geliş ne Yunan, ne Amerika’dır. Bu geliş özgürce tek bir dünyadır. Bu geliş Türklüğün iradesidir”
Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal ile İl başkanı Arif Ekici, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu ile birlikte Kaman’da esnaflar ve vatandaşlar ziyaret edildi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .