MHP’nin il kongresi yarın

MHP’nin il kongresi yarın

11.08.2017

Başkan Arif Kılıç, bütün partilileri ve ülkücüleri kongreye davet etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir İl Kongresi yarın İl Kültür Müdürlüğü salonunda yapılacak.
Kongre öncesi bir açıklama yapan İl Başkanı Arif Kılıç, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye’nin en kökü partisi olduğunu söyledi.
Geçtiğimiz ay Celâl Türkmen’in Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilmesinin ardından il kongresi yapılacak. Mayıs ayında Arif Ekici’nin görevden alınmasıyla MHP’nin yeni il başkanı olan Arif Kılıç’ın tek aday olarak katılması bekleniyor.
12. Olağan kongre için çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden İl Başkanı Arif Kılıç, “MHP, Türkiye’nin en köklü partisidir. Gelmiş olduğumuz süreçte de ülkemizin garantörü ve milliyetçilerin umududur. Türkiye 15 Temmuz hainliğinin travmasını henüz atlatamamıştır. Hainliğin yaşandığı gece ülkücü camia sokaklara inerek vatan, demokrasi ve özgürlük mücadelesini tam manasıyla yapmıştır” dedi.
MHP’nin 12. Olağan İl Başkanlığı kongresinin İl Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılacağını duyuran Arif Kılıç, kongreden güçlü bir yönetimin çıkacağına inandığını belirterek, bütün partilileri ve ülkücüleri kongreye davet etti.
İl Kültür Müdürlüğü salonunda gerçekleşecek 12. Olağan kongreye ülkücü ve milliyetçi camiayı da davet eden İl Başkanı Kılıç, “Kongremiz Kültür Müdürlüğü salonunda saat 10:00’da başlayacak ve kongreye tek aday ile gidilecektir. Ülkemizin geleceği adına partimizin aldığı kararları kamuoyu ile paylaşarak milliyetçi camianın yeni süreçte bütünleşmesini yapacak küskün ve kırgın kardeşlerimizi de partimiz bünyesine alarak geleceği inşa edeceğiz. Bütün partililerimizi, ülkücü kardeşlerimizi kongremizde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .