MHP’li aday adaylarından demokrasi dersi

MHP’li aday adaylarından demokrasi dersi

23.02.2015

MİLLETVEKİLİ aday adayı sayısı 20’yi geçen MHP’de milletvekili aday adayları çalışmalarını yoğun şekilde sürdürürken, aday adayları birbirlerinin seçim bürolarını da ziyaret ederek demokrasi örneği gösteriyorlar. Önceki gün MHP’den milletvekili aday adayı olan işadamı Eren Çelik, MHP’den Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Tamer Demir’i seçim bürosunda ziyaret etti. Ziyareti sırasında Eren Çelik ve Tamer Demir […]

MİLLETVEKİLİ aday adayı sayısı 20’yi geçen MHP’de milletvekili aday adayları çalışmalarını yoğun şekilde sürdürürken, aday adayları birbirlerinin seçim bürolarını da ziyaret ederek demokrasi örneği gösteriyorlar.

Önceki gün MHP’den milletvekili aday adayı olan işadamı Eren Çelik, MHP’den Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Tamer Demir’i seçim bürosunda ziyaret etti.
Ziyareti sırasında Eren Çelik ve Tamer Demir dostça görüntüler sergilerken, seçimlerin herkese hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulundular.
Diğer aday adaylara oranla MHP’de birlik ve beraberliğin olduğunu belirten Tamer Demir, “Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Şahsen aday olmadığım zaman aday olan kişiye sonuna kadar destek vereceğim. Bunu samimi duygularımla söylüyorum. Aday adayı sürecinde bir aday gibi çalışacağım. Halkın içinden biri olacağım. Bütün adaylarıma şimdiden başarılar diliyorum. Türkiye’nin böyle halinde MHP’den aday adayı olan kardeşlerimi yürekten kutluyorum. Hiç kimse benim hakkımda olumsuz bir şey söylemedi. Eğer en ufak biri benim hakkımda olumsuz bir şey söylesin şuan görevi bırakır giderim. Kimsenin bana olumsuz söz söylemediği gibi bende kimseye olumsuz sözler sarf etmiyorum, etmeyeceğim” dedi.
Demir, “Aday adayımız kim olursa olsun tüm ülkücülerin huzurunda böyle kol kola omuz omuza çıkalım. Bizlerin bir olduğunu ve ayrı gayri olmadığımız görsünler. Bizleri ayırmak isteyenler var. Bunlara inat böyle bir organizasyon yapalım. Ben partimin menfaatleri için ne gerekiyorsa yapacağım” açıklamasında bulundu.
MHP’nin diğer milletvekili aday adayı işadamı Eren Çelik ise, “Benim vekillikten gelen paraya ihtiyacım yok. Ben vekilliği halkıma hizmet etmek için yapacağım. Herkes bunu böyle bilsin. Bizler hizmet edeceğiz. Kırşehir’e ne kadar hizmet ederiz bunun düşüncesindeyiz. Yoksa hiçbir çıkarımız ve beklentimiz yok. Partim kimi aday gösterirse göstersin vereceği her türlü karara saygımız var. Birlikte çalışarak Kırşehir’den iki milletvekilini de partimizin çıkarmasını istiyoruz. Bunun için maddi ve manevi her türlü çalışmanın içerisinde olacağım. Çünkü ülkemizin ve Kırşehir’imizin MHP’nin iktidarına ihtiyacı vardır” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .