MHP’den birlik ve beraberlik tablosu

MHP’den birlik ve beraberlik tablosu

14.04.2015

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Prof. Dr. C. Yıldırım Türk seçim sürecindeki aday adayları, Kırşehir MHP İl Başkanı ve İlçe Başkanı ile birlik ve beraberlik mesajı verdiler. 12 Nisan günü yedikleri yemek sonrasında aday olamamış milletvekili aday adayları Prof. Dr. C. Yıldırım Türk’e desteklerini açıkladılar ve her zaman yanlarında olacaklarını bildirdiler. Bu birlik ve […]

mhp copy

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Prof. Dr. C. Yıldırım Türk seçim sürecindeki aday adayları, Kırşehir MHP İl Başkanı ve İlçe Başkanı ile birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

12 Nisan günü yedikleri yemek sonrasında aday olamamış milletvekili aday adayları Prof. Dr. C. Yıldırım Türk’e desteklerini açıkladılar ve her zaman yanlarında olacaklarını bildirdiler.
Bu birlik ve beraberliğin zafere kadar devam edeceğini Kırşehir’de iki milletvekilinin ikisini de alarak 7 Haziran’da iktidar olacaklarını söylediler.
Bu durumdan çok duygulandığını ifade eden Prof. Dr. C. Yıldırım Türk “Siz böyle düşündükten ve açıkça destek vereceğinizi ifade ettikten sonra, bizim Kırşehir’den iki milletvekili ile ilimizi temsil etmemizin yolu açılmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi ülkedeki birlik ve beraberliğin temsilcisidir. Bu birlik ve beraberlik öncelikle kendi varlığı içerisinde oluşturulmalıdır ki ülkemizin birlik ve bütünlüğü sağlansın. Bunu tüm Kırşehir’in bilmesini isteriz. Tek yürek tek bilek olarak seçime gideceğimizi halkımızla paylaşıyoruz. Bizimle yürü Kırşehir, bizimle yürü Türkiye” diyerek sözlerini tamamladı.
MHP’den milletvekili aday adayı olan, ancak listeye giremeyen isimler isimler ise “Biz ülkücüyüz, biz MHP’liyiz. Biz ülkemize ve ilimize hizmet vermek için milletvekili aday adayı olmuştuk. Ancak partimiz C. Yıldırım Türk ile Mustafa Erkal kardeşlerimizi aday gösterdi. Biz aday olmadık diye kızıp küsmemiz mümkün değil. Biz buradan iki milletvekilini de çıkartarak Ankara’ya güçlü bir şekilde gitmek için çalışacağız. Bunun için 7 Haziran’a kadar gecemizi gündüzümüze katarak, birlik ve beraberlik için çalışıp Kırşehir’de iki milletvekilini kazanacağız” diye konuştular.



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .