MHP’de efsane geri dönüyor

MHP’de efsane geri dönüyor

10.02.2015

MHP’li eski Devlet Bakanı ve Kırşehir Milletvekili Prof. Dr. Ramazan Mirzaoğlu, aday adayı oldu

1999 seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili seçilen ve 57. Hükümette Devlet Bakanı olarak görev alan Prof. Dr. Ramazan Mirzaoğlu, 7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Görev süresi içinde Kırşehir’de başta Şeker Fabrikası’nın bitirilerek hizmete açılması, Petlas’tan atılan 600’e yakın işçinin yeniden kamu kurum ve kuruluşlarına geçmesini sağlayan Prof. Dr. Ramazan Mirzaoğlu’nun MHP’den milletvekili aday adayı olması partiler arasında büyük memnuniyet yarattı.
Pazar günü şehrimize gelerek Kırşehir halkına hitap eden MHP lideri Devlet Bahçeli ile Grant Hotel Terme’de bir süre görüşen Prof. Dr. Ramazan Mirzaoğlu’nun seçim hazırlıklarına başladığı öğrenildi.
MHP’li Meclis Başkanvekili Meral Akşener, eski İçişleri Bakanlarından Murat Başesgioğlu, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ile de ayrı ayrı görüşen Prof. Dr. Ramazan Mirzaoğlu, adaylık gerekçesini açıklarken şunları söyledi:
“Türkiye bölünmeye doğru gidiyor. Ülkemizi bu durumdan kurtarmak için MHP iktidarına ihtiyaç vardır. Türkiye olarak zor bir dönemden geçmenin ötesinde bıçağın kemiğe dayandığı bir aşamaya süratle yaklaşıyoruz. Yıllardır ülkemiz üzerine oynanan oyunların, algı yönetimi ile halkı kandırarak içeride ve dışarıda kendi gizli gündemlerini ilmek ilmek uygulayanların planları artık sonuç alma aşamasına geldi. Bu ülkenin birlik ve bütünlüğünü savunan Türk milliyetçileri, Atatürkçü kesim ise tamamen tasfiye edilmeye çalışılan hedef konumundadır. Artık yolun sonuna gelen Erdoğan iktidarının, geleceğini bağladığını herkes çok iyi biliyor. O ülkeyi değil, kendini kurtarmanın hesabı içinde. Artık ülkesini ve milletini sevenler AKP iktidarına dur demekte kararlıdır. 7 Haziran seçimleri hem ülkemiz için, hem milletimiz için, hem de Kırşehir’imizin çok önemlidir. Ben de bu amaçla 7 Haziran seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adayıyım. Partim aday gösterir, değerli Kırşehirli hemşehrilerim oylarıyla bana bu yetkiyi verirlerse, ülkeme, milletime ve Kırşehirli hemşehrilerime verdiğim hizmetlerime kaldığım yerden devam edeceğim.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .