MHP’DE ASAF KAYAOĞLU RÜZGÂRI…

MHP’DE ASAF KAYAOĞLU RÜZGÂRI…

02.04.2015

MHP Kırşehir Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu:
“Kırşehir’in artık boş laflara değil, hizmetlere ihtiyacı var”

7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olan ve gittiği her yerde halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan İnşaat mühendisi Asaf Kayaoğlu, seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürürken, yapılan anketlerle ve temayül yoklamalarında ismi öne çıkıyor.

7 Haziran seçimlerinin Kırşehir’in ve Türkiye için hayati bir önem taşıdığını belirten Asaf Kayaoğlu, milletvekili olmak için değil, Kırşehir’e hizmet etmek için bu yola çıktığını ve her kesimin desteğini arkasında almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Kırşehir’de yaşayan ve Kırşehir’in sorunlarını yakından bilen Asaf Kayaoğlu, “7 Haziran seçimleri sıradan bir seçim değildir. Ülkemizin ve Kırşehirimizin geleceği açısından son derece önemli. Görüyor ve yaşıyoruz ülkemiz iyi idare edilmiyor. Bugüne kadar hiç yaşanıp görülmeyen elektrik kesintilerinin nedenlerini bile ortaya çıkaramayan, Adliyesi’nde savcısını koruyamayan bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki. Bu olaylar son derece üzücüdür. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde MHP iktidarıyla ülkemizin bozulan bütün dengeleri yeniden oluşturulacak ve Türkiye bölgesinde büyüyen, gelişen, sözü dinlenen saygın bir ülke olacaktır” dedi.
Türkiye’de MHP’nin iktidarına büyük ihtiyaç duyulduğunu, ülkesini, milletini, bayrağını seven herkesin MHP’ye sahip çıkması gerektiğini belirten Asaf Kayaoğlu, Kırşehir’in de sorunlarının da giderek içinden çıkılmaz bir hale büründüğünü söyledi.
Kırşehir’de tarım ve hayvancılığın istenilen durumda bulunmadığını belirten Asaf Kayaoğlu, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Kırşehir hiçbir konuda söz sahibi olamıyor. Tarım ve hayvancılık şehriyiz diyoruz ne yazık ki tarımda da hayvancılıkta da hak ettiğimiz konumda değiliz. Sanayimiz can çekiştiriyor, yatırımcı getirilmiyor, yatırımcının yüzüne bakılmıyor. Kırşehir teşvikte en ön sıralarda olması gerekirken, ne yazık ki siyasetçilerin ilgisizliği nedeniyle yatırımcılar hep başka illeri tercih ediyor. Bu konuda siyasetçiler üzerine düşen görevi yapmayarak Kırşehir’e en büyük kötülüğü yapıyorlar. Devletin yapması gereken ve asli görevi olan tüm illere, ilçelere yaptığı kamu hizmetlerini ve binalarını sanki kendileri yapıyormuş gibi gösteren milletvekili olmayacağım. Zaten bu yatırımlar devletin yapması gereken rutin yatırımlar. Kırşehir’in seçilmişleri sanki bu yatırımları kendileri yapıyormuş gibi, ya da kendileri getiriyormuş gibi bizleri ve hemşehrilerimizi kandırmaya çalışıyorlar. Artık hemşehrilerimiz yıllardır kendilerini oyalayanları, aldatanları bu seçimde değerlendirecek ve affetmeyeceklerdir. Kırşehir’i temsil etmek böyle olmamalı. Kırşehir insanı onlara oyunu verirken, kendisini en iyi şekilde temsil etsin ve haklarını alsın diye seçmişlerdi. Ama ne yazık ki onlar Kırşehir’in geleceğini değil, kendi geleceklerini garanti altına aldılar. Artık bunlara dur demenin zamanı geldi, geçiyor bile. 7 Haziran seçimleri bunun için en iyi fırsattır. Partim beni aday gösterir ve değerle hemşehrilerim oylarıyla beni Meclis’e gönderirse onları asla mahcup etmeyeceğim. İçinde yaşadığımız Kırşehirimizin sorunlarını el birliği ile birer birer çözüme kavuşturacağız.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .