MHP seçime kilitlendi

MHP seçime kilitlendi

06.05.2015

İl Başkanı Arif Ekici, Kırşehir’de iki milletvekilini çıkararak iktidar olacağız”

mhp haber  copy

7 HAZİRAN seçimlerine Kırşehir’de 2-0 parolası ile hazırlanan MHP’nin Kırşehir İl Teşkilatları Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal’la birlikte gitmedik yer, ulaşılmadık vatandaş bırakmıyor.
MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Ekici, Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal’la birlikte seçim çalışmalarını dün de köy ve beldelerde sürdürdü.
İl Başkanı Arif Ekici, hedeflerinin Kırşehir’de iki milletvekili çıkararak iktidara gelmek olduğunu belirterek “13 yıldır iş başında bulunan AK Parti hükümeti ülkemizi büyük bir çıkmaza sürüklemiştir. Ülkemizde ne huzur, ne mutluluk, ne de yasa kalmıştır. Bütün değerlerimizi bozmuş, bütün dengeleri altüst etmiştir. İnsanlarımız gelecek kaygılarını iliklerinde hissedir olmuştur. Artık AK Parti iktidarına dur deme zamanı gelmiş, geçiyor bile. Ülkemizi karanlığa götüren ve bölünmenin eşiğine getiren AK Parti’ye Allah izin verirse 7 Haziran’da büyük Türk Milleti gereken dersi verecek ve onları yolcu edecektir” dedi.
Milletvekili aday adayı olan bütün isimlerle birlikte seçmenle buluşan MHP Kırşehir Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal da halka hem MHP’nin seçim vaadlerini, hem de Kırşehir’de yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler veriyor.
MHP Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk ile Mustafa Erkal, vatandaşlara hitaben yaptıkları konuşmalarda özetle şunları söylediler:
“13 yıldır Türkiye’yi yöneten AK Parti kadroları milletimizin beklenhtilerine cevap verememiş, ülkemizi büyük bir çıkmazın içine sürüklemişlerdir. Ülkemiz ne yazık ki AK Parti iktidarı döneminde sorunlarını çözememiş, daha da içinden çıkılmaz hale gelmiştir. Milli ve manevi duygularımız örselenmiştir. Halkımız uygulanan ekonomik politikalarla daha da fakirleştirilmiş, adeta devletin yardımlarına muhtaç hale getirilmiştir. Ver oyunu, al poşetini durumuna getirilmiştir. Sosyal devlet olmaktan hızla uzaklaştırılmış, işsizlik had safhaya çıkarılmış, halkımız sadaka alan bir konuma düşürülmüştür. İnşallah iktidarımızla birlikte milletin başlatacağı yürüyüş temeli ile birlikte akıllı devlet anlayışımızda kendisini Kırşehir’den vaadlerimizin gerçekleşmesi için Kırşehir’deki bütün hemşehrilerimizden ve partililerimizden destek ve güç istiyoruz” dediler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .