MHP Milletvekili adayı Erkal’dan işçilerin bayramına kutlama

MHP Milletvekili adayı Erkal’dan işçilerin bayramına kutlama

01.05.2015

MHP Kırşehir Milletvekili adayı Vali Mustafa Erkal, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm işçilerin ve emekçilerin bayramını kutladı. Milletvekili adayı Mustafa Erkal, mesajında “Emekçinin hakkının alın teri kurumadan verildiği, her türlü sömürü ve istismarın son bulduğu günlerin başlangıcı olsun. Barış huzur hak ve adaletin hakim olması dileğiyle emekçilerimizin gününü […]

MHP Kırşehir Milletvekili adayı Vali Mustafa Erkal, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm işçilerin ve emekçilerin bayramını kutladı.
Milletvekili adayı Mustafa Erkal, mesajında “Emekçinin hakkının alın teri kurumadan verildiği, her türlü sömürü ve istismarın son bulduğu günlerin başlangıcı olsun. Barış huzur hak ve adaletin hakim olması dileğiyle emekçilerimizin gününü kutluyorum” dedi.
Öte yandan Vali Mustafa Erkal, seçim çalışmalarını Kırşehir ve ilçelerinde yoğun şekilde sürdürüyor.
Önceki gün Kaman’da seçim çalışmaları çerçevesinde vatandaşları ziyaret ederek karşılık görüş alışverişinde bulunan ve halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Milletvekili adayı Mustafa Erkal’a Kamanlı vatandaşlar Kaman ilçesinin göçlerle birlikte gittikçe küçüldüğünü, Kaman ilçesindeki resmi kurumların azaltıldığı ve bazılarının kapatıldığını, sanayinin adeta can çekiştiğini, köylü-çiftçi, esnaf, sanatkâr için gerekli olan kaynaklar yetersizliği hakkında talep ve şikayetlerini dile getirdiler.
MHP Kırşehir Milletvekilliği adayı Vali Mustafa Erkal bu görüşmelerde sıklıkla Kaman halkına; “Bu sorunların bir çoğu halledilebilir meselelerdir. Öncelikle adaylık ve vekillik nasip, kısmet meselesidir. Partim, teşkilatım ve Kırşehir halkı beni vekilleri olarak görmek isterlerse, bu sorunlara çare bulmak için elimden geleni yapacağım. Bunun için içinizi ferah tutun” açıklamalarında bulundu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .